Marc Anthony Strictly Curls

ekstra mocna pianka stylizująca podkreślająca loki do włosów, 300 ml

4.3
Zawarte na stronie opinie zostały dodane przez zarejestrowanych Klientów Hebe, ale nie zostały potwierdzone zakupem lub użyciem produktu.
Udoskonalona przez profesjonalistów w salonach Marc Anthony formuła z proteinami jedwabiu i witaminą E, zapobiega pochłanianiu przez włosy wilgoci, sp...
Marc Anthony Strictly Curls
Marc Anthony Strictly Curls
46 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Marc Anthony Strictly Curls

ID 361019
Cena jednostkowa: 15,66 zł /100ml
Udoskonalona przez profesjonalistów w salonach Marc Anthony formuła z proteinami jedwabiu i witaminą E, zapobiega pochłanianiu przez włosy wilgoci, sprawiając, że loki są miękkie, efektowne, pozbawione splątanych kosmyków.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 300 ml

Podmiot odpowiedzialny: Sirowa Poland Sp. z o.o.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: OSTRZEŻENIE - PRODUKT ŁATWOPALNY. Pojemnik pod ciśnieniem. Istnieje niebezpieczeństwo wybuchu po podgrzaniu. Nie spryskiwać oczu ani okolic oczu. W przypadku kontaktu produktu z oczami delikatnie spłukać zimną wodą. W przypadku wystąpienia podrażnienia natychmiast zaprzestać używania produktu. Nie używać w obecności otwartego ognia lub iskier. Nie umieszczać w gorącej wodzie lub w pobliżu grzejników, pieców lub innych źródeł ciepła. Nie przekłuwać ani nie palić, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatur przekraczających 50 st C / 120 st F. Używać tylko zgodnie z zaleceniami. Chronić przed dziećmi. Nie stosować u dzieci poniżej trzeciego roku życia.

Działanie: Chroniące przed wilgocią, Modelujące loki

Nazwa wymagana przez prawo: Marc Anthony Ekstra mocna pianka stylizująca podkreślająca loki do włosów 300 ml

Składniki

Aqua/Water/Eau,Isobutane,Acrylates Copolymer,Propane,Polyquaternium-11,Aminomethyl Propanol,Hydroxyethyl Cetyldimonium Phosphate,PPG-10 Methyl Glucose Ether,Limonene,Parfum (Fragrance),Benzophenone-4,Ceteareth-25,Butane,Aloe Barbandesis Leaf Juice,Disodium EDTA,Tocopheryl Acetate,Diazolidinyl Urea,Panthenol,Propylene Glycol,Hexyl Cinnamal,Benzyl Benzoate,Hydrolyzed Silk,Sodium Chloride,Citral,Linalool,lodopropynyl Butylcarbamate