Purederm One-step Heel Peeling Mask

peelingująca maska na pięty, 1 para

15 99
DODANO
od 15 zł przez paczkomat dla wszystkich
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Purederm One-step Heel Peeling Mask

Purederm One-step Heel Peeling Mask to łatwa, jednoetapowa maska na pięty, która dokładnie złuszcza uporczywy martwy naskórek. Kwasy AHA, BHA i PHA usuwają uporczywe modzele, a ananas i mięta pieprzowa koją świeżo złuszczoną skórę. Wygodna w użyciu maska została zaprojektowana w optymalnym kształcie, który doskonale pasuje do kształtu pięt.

Sposób użycia: Sposób użycia: Otwórz opakowanie i wyjmij maskę. Chwyć obie strony maski palcami i pociągnij, aby otworzyć plombę. Nałóż maskę na piętę i przymocuj ją naklejką mocującą. Powtórz czynność z drugą piętą. Po nałożeniu maski na pięty, należy umyć ręce letnią wodą. Po 60 minutach zdejmij maseczki i umyj stopy letnią wodą. Skóra zacznie się łuszczyć w ciągu 3-5 dni po użyciu. Nie stosuj w tym czasie dodatkowych preparatów lub urządzeń złuszczających do skóry pięt.

Środki ostrożności Tylko do użytku zewnętrznego. Nie stosować na podrażnioną lub uszkodzoną skórę. W przypadku wystąpienia wysypki lub uczucia swędzenia, zaprzestać stosowania i skontaktować się z lekarzem. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Unikać ekspozycji na promienie słoneczne oraz na działanie niskich temperatur. Użyć bezpośrednio po otwarciu.

ID: 426770
Cena jednostkowa: 266,51 zł /100ml

Składniki

Alcohol Denat., Aqua, Lactic Acid, Glycolic Acid, Isopropyl Alcohol, Urea, Propylene Glycol, Hydroxyethylcellulose, Sodium Citrate, Salicylic Acid, Gluconolactone, Capryloyl Salicylic Acid, Ananas Sativus (Pineapple) Fruit Extract, Solanum Lycopersicum (Tomato) Fruit Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract, Prunus Serotina (Wild Cherry) Fruit, Acer Saccharum (Sugar Maple) Extract, Vaccinium Myrtillus Fruit/Leaf Extract, Saccharum Officinarum (Sugarcane) Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract, Mentha Piperita Peppermint) Leaf Extract, Mentha Rotundifolia Leaf