Purederm

silikonowa szczoteczka soniczna do oczyszczania i masażu twarzy, 1 szt.

126 99
DODANO
Pielęgnacja twarzy do -40%
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Purederm

Szczoteczka soniczna PUREDERM, w trosce o piękniejszą cerę

Szczoteczka soniczna pozwala na codzienną, dogłębną pielęgnację twarzy. Z jej użyciem można w prosty sposób pozbyć się zrogowaciałego naskórka, który dzięki szczoteczce jest złuszczany delikatnie. Skóra staje się bardziej ukrwiona i widocznie zdrowsza. Regularne stosowanie pozwoli ograniczyć powstawanie kolejnych niedoskonałości cery.

Oczyszczanie i masaż szczoteczką soniczną

Szczoteczka do mycia twarzy PUREDERM to kompleksowy produkt pozwalający na oczyszczanie twarzy oraz jej masaż. Doskonale oczyszcza cerę wykorzystując tryb pulsacji sonicznych i odżywiając w ten sposób skórę. Równocześnie pofalowana szczoteczka silikonowa sprawdza się idealnie jako narzędzie do masażu.

Innowacyjny masaż anty-aging

Dzięki szczoteczce sonicznej PUREDERM można wykonać masaż anty-aging, który opiera się na pulsacjach o niskich częstotliwościach. To sposób na zwężenie rozszerzonych porów, co sprawia, że skóra w następstwie lepiej wchłania produkty pielęgnacyjne. Różnica jest wyraźna: cera nabiera blasku, zmarszczki są zmniejszone, a koloryt skóry wyrównany.

Stosowanie: Zwilż twarz i szczoteczkę wodą, a następnie nałóż preparat czyszczący na szczoteczkę lub twarz. Włącz szczoteczkę, po czym wybierz jedną z opcji masażu i prędkości. Czasomierz odliczy czas odpowiedni na zabieg. Po użyciu umyj twarz oraz szczoteczkę wodą.

Wskazania: Odpowiednia dla cery normalnej, niewskazana dla cery naczynkowej i przesuszonej.

ID: 303876

Składniki

szczoteczka + ładowarka

Informacje dodatkowe

Pojemność: 1 szt.
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Nie stosować w produktach dla dzieci poniżej 3 lat, Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę, Unikać kontaktu z oczami, Stosować zgodnie ze sposobem użycia, Nie stosować dla dzieci poniżej 3 lat
Trwałość od otwarcia: brak mies.
Kolor: Różowy
Testowany dermatologicznie: Nie
Nazwa wymagana przez prawo: PUREDERM Szczoteczka soniczna do twarzy