KOD MARCH

Purederm

wegańskie plastry na wypryski, 22 szt./1 opak.

3.7
Zawarte na stronie opinie zostały dodane przez zarejestrowanych Klientów Hebe, ale nie zostały potwierdzone zakupem lub użyciem produktu.

Purederm Wegańskie plastry na wypryski pomagają wyeliminować problemy z plamkami skórnymi, tworząc barierę, która chroni przed zewnętrznymi czynnikami drażniącymi. Wykonana z wysoce chłonnego hydrokoloidu przezroczysta łatka punktowa chroni reaktywne miejsce przed brudem, utrzymuje je w czystości i pochłania ropę, przyspieszając gojenie. Już po jednym użyciu wypryski stają się mniej: czerwone, bolesne i irytujące.

DARMOWA DOSTAWA OD 59ZŁ DLA ZALOGOWANYCH
Purederm
Purederm
15 99
Regularna cena bez promocji: 15,99 zł
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Purederm

ID 415003

Purederm Wegańskie plastry na wypryski pomagają wyeliminować problemy z plamkami skórnymi, tworząc barierę, która chroni przed zewnętrznymi czynnikami drażniącymi. Wykonana z wysoce chłonnego hydrokoloidu przezroczysta łatka punktowa chroni reaktywne miejsce przed brudem, utrzymuje je w czystości i pochłania ropę, przyspieszając gojenie. Już po jednym użyciu wypryski stają się mniej: czerwone, bolesne i irytujące. Plastry na wypryski przeznaczone są do aplikacji podczas snu, ale można nosić je również w ciągu dnia. Opakowanie zawiera 12 łatek o średnicy 10mm i 10 łatek o średnicy 12mm.

Sposób użycia: Oczyść i wysusz skórę. Wybierz plaster, który odpowiada rozmiarowi plamki i oderwij go od tylnej folii. Nałóż plaster na wybrane miejsce i delikatnie dociśnij przez 2-3 sekundy. Możesz nosić go na noc lub w ciągu dnia. Aby uzyskać najlepszy efekt, noś plaster przez około 4-8 godzin. Następnie delikatnie odklej go od krawędzi. Środki ostrożności: Należy unikać stosowania na podrażnioną lub wrażliwą skórę. W przypadku podrażnienia, zaczerwienienia, spuchnięcia lub swędzenia zaprzestań stosowania i niezwłocznie skonsultuj się z lekarzem. Unikać bezpośredniego kontaktu z oczami. W przypadku dostania się do oczu, natychmiast przemyj obficie wodą. Unikać używania na skórze wrażliwej na bandaże lub plastry. Unikac przetrzymywania w miejscach narażonych na nasłonecznienie, wysoką i niską temperaturę. Szczelnie zamykać opakowanie. Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Informacje dodatkowe

Dzień/Noc: Dzień i noc

Działanie: Antybakteryjne

Składniki

Styrene/Isoprene Copolymer, Hydrogenated Poly(C6-20 Olefin), Cellulose Gum, Mineral Oil, Paraffin, Salicylic Acid, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Poloxamer 407