Regenerum

peeling do pięt, 50 ml

22 99
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Regenerum

Formuła intensywnie rozpuszczająca zrogowacenia, dzięki połączeniu aktywności enzymu i aż trzech kwasów. Nawet do bardzo zgrubiałej i przesuszonej skóry pięt.

Regenerum regeneracyjny peeling enzymatyczny do pięt intensywnie rozpuszcza zgrubiały naskórek, bez efektu łuszczenia się skóry.

Zapewnia spektakularne działanie już po pierwszym zastosowaniu. Pozostawia pięty dogłębnie zregenerowane oraz miękkie i gładkie na długo. Peeling to kwasowy „pumeks', który usuwa wszelkie zrogowacenia, zgrubienia i odciski, zapewniając efekt jak po profesjonalnych zabiegach podologicznych. Enzym bromelaina złuszcza martwe komórki naskórka poprzez ich rozpuszczenie oraz wygładza jego strukturę bez konieczności tarcia. Dodatkowo działa łagodząco, przyspieszając regenerację podrażnień. Kwas glikolowy silnie przenika w głąb skóry, regenerując jej strukturę. Rozpuszcza zgrubiałą warstwę rogową naskórka, dzięki czemu zmniejsza jej grubość, pozostawiając skórę miękką i gładką. Stymuluje również fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, a także zwiększa przepuszczalność składników aktywnych. Kwas salicylowy działa złuszczająco poprzez rozluźnienie połączeń międzykomórkowych i usuwa zbędne zrogowacenia. W konsekwencji reguluje też odnowę komórkową skóry i jej regenerację. Kwas mlekowy skutecznie nawilża i zmiękcza szorstką powierzchnię naskórka. Dodatkowo wspomaga produkcję kolagenu, wpływając korzystnie na skórę.

Więcej informacji na: www.regenerum.pl

enzym bromelaina
złuszcza martwe komórki naskórka, wygładza i działa łagodząco
kwas glikolowy
rozpuszcza naskórek, zmniejszając grubość warstwy rogowej i stymuluje fibroblasty
kwas salicylowy
reguluje odnowę komórkową skóry oraz usuwa zbędne zrogowaciałe komórki
kwas mlekowy
skutecznie nawilża i zmiękcza, wspomaga produkcję kolagenu
ID: 386900
Cena jednostkowa: 45,98 zł /100ml

Składniki

Aqua,Propylene Glycol,Lactic Acid,Glycolic Acid,Sodium Hydroxide,Sodium Lactate,Salicylic Acid,Methylpropanediol,Bromelain,Cellulose Gum,Xanthan Gum,Inulin,Cellulose,Glucose,Fructose,Menthol Caprylyl Glycol,Phenylpropanol

Informacje dodatkowe

Top składniki: Kwas salicylowy, Kwas mlekowy, Kwas glikolowy
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Ostrzeżenia: Nie stosować na zranioną lub podrażnioną skórę, w tym po poparzeniu słonecznym. Podczas kuracji unikać ekspozycji stóp na słońce. Produkt zawiera kwasy AHA i BHA, nie stosować w przypadku uczulenia na te substancje oraz na jakiekolwiek inne składniki produktu. W przypadku kontaktu produktu z oczami przemyć obficie wodą,
Nazwa wymagana przez prawo: Regenerum Regeneracyjny peeling enzymatyczny do pięt 50 ml