Revlon RVRDR5333

końcówka wentylowana do lokówki z nawiewem 360 stopni, 1 szt.

87 00
DODANO
TYLKO DZIŚ W APLIKACJI! Dodatkowy rabat -10% na produkty z oznaczeniem kod "APP10" przy zakupach za min. 129 zł*. Użyj kodu: APP10.
Odbiór w paczkomacie: 1-2 dni robocze
Do domu: 1-2 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
Sprzedawane przez Hebe Partner

Przeczytaj więcej o Revlon RVRDR5333

Nasadka lokówki o średnicy 32 mm, z funkcją nawiewu 360°

To doskonałe narzędzie do tworzenia luźnych, naturalnych loków. Możesz łatwo uzyskać piękne fale, które dodadzą Twojej fryzurze wyrazistości.

Dodatkowa nasadka w postaci lokówki umożliwia tworzenie ciekawych stylizacji - od delikatnych fal po pełne loki. Dzięki nawiewowi powietrza, Twoje loki będą równomierne, pięknie utrzymujące się i trwałe.

Turmalinowa powłoka ceramiczna z jonizacją wygładza włosy i ogranicza puszenie

Suszarko-lokówka wygładza włosy i ogranicza ich puszenie. Działanie jonów ułatwia utrzymanie włosów w dobrej kondycji, zapewniając im zdrowy wygląd.

To urządzenie wyposażone jest w jonizacje, która podczas suszenia emituje jony ujemne. Dzięki temu efektywnie redukuje ładunki elektrostatyczne we włosach, zapewniając efekt miękkiej i jedwabistej stylizacji. Wartościowe pielęgnowanie włosów z każdym użyciem.

Zimna końcówka suszarko-lokówki Revlon RVRDR5333

Zimna końcówka, umieszczona na urządzeniu, to praktyczny element ułatwiający stylizację. Pozwala utrzymać lokówkę w obu dłoniach.

Zapewnia większą kontrolę nad procesem formowania loków i ułatwia ich modelowanie. Dzięki temu możesz precyzyjnie kształtować swoje loki, uzyskując pożądane efekty stylizacyjne.

ID: 58878453