Revlon RVRDR5333

mała okrągła końcówka do suszarko-szczotki, 1 szt.

87 00
DODANO
Odbiór w paczkomacie: 1-2 dni robocze
Do domu: 1-2 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
Sprzedawane przez Hebe Partner

Przeczytaj więcej o Revlon RVRDR5333

Owalna szczotka o średnicy 38 mm

Jest idealna do wygładzania krótkich włosów i nadawania im uniesienia u nasady.  Ta szczotka doskonale sprawdza się w różnych stylizacjach, umożliwiając wygładzanie, nadawanie objętości i układanie loków.

Dzięki specjalnej budowie tej szczotki możesz kierować ciepłe powietrze, aby maksymalnie unieść włosy u nasady. To świetny sposób na optyczne zwiększenie objętości włosów i łatwe modelowanie fryzury. Dzięki temu Twoje włosy będą wyglądać na zadbane przez cały dzień. Doskonała do stylizacji grzywki i krótkich fryzur.

Turmalinowa powłoka ceramiczna z jonizacją wygładza włosy i ogranicza puszenie

Suszarko-lokówka wygładza włosy i ogranicza ich puszenie. Działanie jonów ułatwia utrzymanie włosów w dobrej kondycji, zapewniając im zdrowy wygląd.

To urządzenie wyposażone jest w jonizacje, która podczas suszenia emituje jony ujemne. Dzięki temu efektywnie redukuje ładunki elektrostatyczne we włosach, zapewniając efekt miękkiej i jedwabistej stylizacji. Wartościowe pielęgnowanie włosów z każdym użyciem.

Zimna końcówka suszarko-lokówki Revlon RVRDR5333

Zimna końcówka, umieszczona na urządzeniu, to praktyczny element ułatwiający stylizację. Pozwala utrzymać lokówkę w obu dłoniach.

Zapewnia większą kontrolę nad procesem formowania loków i ułatwia ich modelowanie. Dzięki temu możesz precyzyjnie kształtować swoje loki, uzyskując pożądane efekty stylizacyjne.

ID: 58878452