Revlon One-Step Blow-Dry Multistyler RVRDR5333

suszarko-lokówka 3 w 1 z możliwością modelowania, 1 szt.

330 00
DODANO
Odbiór w paczkomacie: 1-2 dni robocze
Do domu: 1-2 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
Sprzedawane przez Hebe Partner

Przeczytaj więcej o Revlon One-Step Blow-Dry Multistyler RVRDR5333

Suszarka Revlon RVRDR5333 to 4 możliwości w 1 urządzeniu: lokówka, prostownica, suszarka i okrągła szczotka.

Wyjątkowa nasadka grzebieniowa z koncentratorem ułatwi przygotowanie przed stylizacją.

Unikalna owalna szczotka 64mm do wygładzenia włosów i uniesienia ich u nasady.

Nasadka lokówki 32mm z nawiewem 360°, idealna do luźnych loków.

Technologia suszenia i stylizacji w tym samym czasie.

Dziesiątki różnych stylizacji włosów dzięki jednemu urządzeniu Revlon RVRDR5333.

Turmalinowa powłoka ceramiczna z jonizacją wygładza włosy i ogranicza puszenie.

3 ustawienia temperatury i zimny nawiew.

Ergonomiczny uchwyt i lekka konstrukcja.

Przewów 2,5 metra dla wygody.

Zimna końcówka ułatwia utrzymanie lokówki w dwóch dłoniach.

Aż cztery możliwości stylizacji włosów w jednym

Może pełnić funkcję lokówki, prostownicy, suszarki do włosów oraz okrągłej szczotki. Praca z tą lokówko-suszarką to prawdziwa przyjemność - potwierdziły to profesjonalne stylistki. Jedno urządzenie a wiele możliwości.

Jeśli szukasz uniwersalnego urządzenia, które pozwoli Ci zakręcić, wyprostować i podnieść włosy, ta lokówko-suszarka jest idealna dla Ciebie.

Oszczędność miejsca i porządku to również Twoje priorytety? Zmęczyła Cię mnogość zbędnych akcesoriów w szufladzie? Lokówko-suszarka jest rozwiązaniem, które pozwoli Ci szybko stworzyć piękną fryzurę, oszczędzając przy tym czas.

Nasadka grzebieniowa z koncentratorem

Dzięki niej możesz łatwo przygotować włosy przed stylizacją, rozczesując je i nadając odpowiedni ksztalt.

Ułatwia przygotowanie włosów przed stylizacją, rozczesując je i zapewniając odpowiednią podstawę do dalszych działań. Dzięki temu Twoja stylizacja będzie precyzyjna i trwała.

Owalna szczotka o średnicy 64 mm

Jest idealna do wygładzania włosów i nadawania im uniesienia u nasady. Daje możliwość uzyskania efektu gładkich, lekko uniesionych włosów. Ta szczotka doskonale sprawdza się w różnych stylizacjach, umożliwiając wygładzanie, prostowanie, nadawanie objętości i układanie loków.

Dzięki specjalnej budowie tej szczotki możesz kierować ciepłe powietrze, aby maksymalnie unieść włosy u nasady. To świetny sposób na optyczne zwiększenie objętości włosów i łatwe modelowanie fryzury. Dzięki temu Twoje włosy będą wyglądać na zadbane przez cały dzień.

Nasadka lokówki o średnicy 32 mm, z funkcją nawiewu 360°

To doskonałe narzędzie do tworzenia luźnych, naturalnych loków. Możesz łatwo uzyskać piękne fale, które dodadzą Twojej fryzurze szyku. Dodatkowa nasadka w postaci lokówki umożliwia tworzenie naturalnych włosów - od delikatnych fal po skręcone loki.

Dzięki pełnemu nawiewowi powietrza, Twoje loki będą równomierne, pięknie utrzymujące się i trwałe.

Innowacyjna technologia suszenia i stylizacji włosów jednocześnie

Dzięki temu urządzeniu możesz skrócić czas stylizacji nawet o połowę, co umożliwia częstsze i bardziej bezpieczne kreowanie różnych fryzur. Suszarko-lokówka Revlon RVRDR5333 zapewnia mnóstwo różnorodnych możliwości stylizacji włosów.

Niezależnie od tego, czy szukasz eleganckiego wygładzenia, romantycznych loków czy zwiększenia objętości włosów, ta suszarko-lokówka jest Twoim sprzymierzeńcem do tworzenia pięknych i ciekawych fryzur.

Możesz teraz stylizować swoje włosy częściej, nie martwiąc się o ich nadmierną ekspozycję na wysoką temperaturę. To znaczy, że możesz eksperymentować z różnymi fryzurami, tworząc loki, fale, proste i gładkie włosy lub puszyste, uniesione u nasady fryzury, w zależności od Twojej aktualnej inspiracji i nastroju.

Turmalinowa powłoka ceramiczna z jonizacją wygładza włosy i ogranicza puszenie

Suszarko-lokówka wygładza włosy i ogranicza ich puszenie. Działanie jonów ułatwia utrzymanie włosów w dobrej kondycji, zapewniając im zdrowy wygląd. To urządzenie wyposażone jest w jonizacje, która podczas suszenia emituje jony ujemne.

Dzięki temu efektywnie redukuje ładunki elektrostatyczne we włosach, zapewniając efekt miękkiej i jedwabistej stylizacji. Wartościowe pielęgnowanie włosów z każdym użyciem.

Trzy ustawienia temperatury oraz funkcja zimnego nawiewu

Masz możliwość dostosowania temperatury do rodzaju i długości swoich włosów, co jest istotne dla ich zdrowia.

Bez względu na to, czy masz cienkie, delikatne włosy czy grubsze i trudniejsze do ułożenia, możesz dostosować odpowiednią temperaturę, aby uzyskać idealny efekt stylizacji.

Ergonomiczny uchwyt i lekka konstrukcja

Suszarko-lokówka Revlon RVRDR5333 jest wygodna w użyciu. Zapewnia pewny chwyt i bezpieczeństwo podczas stylizacji. Lekka konstrukcja suszarko-lokówki sprawia, że jest wygodna w obsłudze.

Nie męczy dłoni podczas długotrwałego stylizowania i umożliwia swobodne poruszanie się po całej głowie. Możesz tworzyć swoje ulubione fryzury bez zbędnego obciążania rąk.

Długi przewód 2,5 metra

Daje swobodę ruchu i wygodę użytkowania. Możesz swobodnie poruszać się wokół lustra lub przestrzeni do stylizacji, co sprawia, że korzystanie z urządzenia jest wygodne i przyjemne.

Zimna końcówka suszarko-lokówki Revlon RVRDR5333

Zimna końcówka, umieszczona na urządzeniu, to praktyczny element ułatwiający stylizację.

Pozwala utrzymać lokówkę w obu dłoniach, co zapewnia większą kontrolę nad procesem formowania loków i ułatwia ich modelowanie.

Dzięki temu możesz precyzyjnie kształtować swoje loki, uzyskując pożądane efekty stylizacyjne.

ID: 58878451