Revlon RVDR5222

suszarko-lokówka do włosów, 1 szt.

145 00
DODANO
Elektronika do włosów w supercenach
od 15 zł przez paczkomat dla wszystkich
Odbiór w paczkomacie: 1-2 dni robocze
Do domu: 1-2 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
Sprzedawane przez Hebe Partner

ONE - STEP VOLUMISER

Moc suszarki, objętość jak spod lokówki

RVDR 5222
RVDR 5222

NADAJĄCA WŁOSOM OBJĘTOŚCI SALONOWA SUSZARKO-LOKÓWKA ONE-STEP RVDR5222

Moc suszarki, objętość jak spod lokówki RVDR 5222

Pozwala wygładzić włosy, nadać im objętości u nasady i stworzyć lekkie loki na końcach.

Elastyczne i niesplątane włosie z masującymi końcówkami kulkowymi

Łatwo przesuwa się po włosach, a masujące końcówki kulkowe są delikatne dla skóry głowy. 

Obrotowy przewód bez plątaniny

Łatwe układanie i ruch. 

Dwa ustawienia temperatury plus nawiew chłodnego powietrza

Wybierz ustawienie odpowiednie dla Twojego typu włosów i użyj nawiewu chłodnego powietrza, aby utrwalić gładkie, wysuszone włosy.

Stylizacja 2 w 1 Moc suszarki i objętość lokówki

Prześlizguje się po włosach, rozplątując je, susząc i dodając objętości w czasie nawet o połowę krótszym. Owalna szczotka nadaje włosom objętość u nasady i tworzy lekkie loki na końcach.

Wspomaganie technologią IONIC

Suszarka szybciej suszy i mniej uszkadza włosy..

Stwórz fryzurę

Nadaj włosom objętości u nasady i stwórz lekkie loki na końcach, postępując zgodnie z poniższymi wskazówkami.

Etap 1 – Jak zacząć

Zawsze osuszaj włosy ręcznikiem, aby usunąć nadmiar wody i rozczesz je grzebieniem lub szczotką. Wybierz ustawienie HIGH (II) w przypadku włosów grubych lub szorstkich i ustawienie LOW (I) w przypadku włosów delikatnych lub cienkich.

Etap 2 – Zacznij suszenie i stylizację

Wysusz każde pasmo, podnosząc włosy od nasady, owijając je wokół elementu grzejnego. Aby zapobiec nadmiernemu przesuszeniu, nie skupiaj strumienia powietrza w jednym miejscu przez zbyt długi czas.

Etap 3 – Uzyskaj żądaną fryzurę

Powtórz te czynności dla pozostałych pasm włosów, aż do uzyskania pożądanego wyglądu. Aby uzyskać długotrwałą objętość i loki, przypnij każde pasmo do włosów.

One-Step

Suchość i objętość

22%

Więcej blasku

Wiele ustawień ogrzewania

Przeczytaj więcej o Revlon RVDR5222

Wspaniała objętość w jednym kroku.

Suszarka dzięki której twoje włosy będą pełne objętości i lśniące w jednym kroku. Włosy wystylizowane już podczas suszenia to oszczędność czasu i zmniejszenie możliwych uszkodzeń końcówek. Innowacyjny, owalny kształt szczotki ułatwia czesanie i suszenie w tym samym czasie. Aby wygładzić włosy, dodać im objętości lub podwinąć końcówki- nie musisz używać innych urządzeń dla różnych efektów.

Mniej czasu, mniej uszkodzeń

Zaprojektowany do szybkiego i równomiernego rozprowadzania powietrza na włosach, aby wysuszyć i stylizować szybciej przy mniejszym uszkodzeniom włosów.

Jonizacja

Wysoka temperatura powoduje rozchylenie łusek włosów. A kiedy suszarka do włosów posiada funkcję jonizacji wtedy jony ujemne, które wytwarzane są przez specjalny generator, neutralizują ten dodatni ładunek. W efekcie łuski włosów są wygładzone, co skutkuje likwidacją puszenia i elektryzowania się włosów. Jonizacja znacznie polepsza efekty stylizacji i sprawia, że włosy wyglądają po prostu lepiej. Ta funkcja to świetna propozycja zwłaszcza dla pań, które męczą się z włosami puszącymi się i elektryzującymi.

Powłoka ceramiczna

Większość klasycznych suszarek do włosów posiada zwykłe, plastikowe osłony otworu wylotowego. Jednak część nowoczesnych suszarek ma otwory wylotowe powleczone specjalnymi powłokami pielęgnującymi włosy. Suszarka z powłoką ceramiczną – powłoka ceramiczna zapewnia równomierne rozłożenie temperatury powietrza w trakcie suszenia włosów. Dzięki temu nie są one punktowo przegrzewane.

Mieszane włosie

Włosie z nylonu z wygodnymi końcówkami kulkowymi do delikatnego rozczesywania włosów. Zwiększają objętość i zapewniają gładki, lśniący efekt.

3 Ustawienia ciepła / 2 prędkości. Zimny nadmuch

Ergonomiczny uchwyt, ergonomiczna końcówka i lekka konstrukcja.

Nieplączący się przewód obrotowy.

ID: 40444786
Jak wybrać suszarkę do włosów? Dyfuzor i koncentrator, czyli o idealnej suszarce dla włosomaniaczki
Jak wybrać dobrą suszarkę? Urządzenia różnią się mocą, siłą nadmuchu, funkcjami, wagą i rozmiarami, co może wprowadzać mętlik zakupowy. Na które parametry suszarki warto zwrócić uwagę, by zachować włosy w dobrej kondycji? Poznaj odpowiedzi na te pytania – chętnie dzielimy się wiedzą z każdą włosomaniaczką i każdym włosomaniakiem!
Czytaj całość