promotion

Revlon RVDR5222 Muke

suszarko-lokówka do włosów, 1 szt.

Urządzenie 4w1: Suszarka, szczotka, prostownica i lokówka do włosów. Wspaniała objętość włosów w jednym kroku.

Uwaga: Produkt posiada wtyczkę angielską. Do produktu dołączona jest przejściówka europejska.

Revlon RVDR5222 Muke
Revlon RVDR5222 Muke
188 99
160 64
Najniższa cena, która obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 158,75 zł Regularna cena bez promocji: 188,99 zł
Odbiór w paczkomacie: 1-2 dni robocze
Do domu: 1-2 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO
Sprzedaje:

Przeczytaj więcej o Revlon RVDR5222 Muke

ID 40444792

Wspaniała objętość w jednym kroku.

Suszarka dzięki której twoje włosy będą pełne objętości i lśniące w jednym kroku. Włosy wystylizowane już podczas suszenia to oszczędność czasu i zmniejszenie możliwych uszkodzeń końcówek. Innowacyjny, owalny kształt szczotki ułatwia czesanie i suszenie w tym samym czasie. Aby wygładzić włosy, dodać im objętości lub podwinąć końcówki- nie musisz używać innych urządzeń dla różnych efektów.

Mniej czasu, mniej uszkodzeń

Zaprojektowany do szybkiego i równomiernego rozprowadzania powietrza na włosach, aby wysuszyć i stylizować szybciej przy mniejszym uszkodzeniom włosów.

Jonizacja

Wysoka temperatura powoduje rozchylenie łusek włosów. A kiedy suszarka do włosów posiada funkcję jonizacji wtedy jony ujemne, które wytwarzane są przez specjalny generator, neutralizują ten dodatni ładunek. W efekcie łuski włosów są wygładzone, co skutkuje likwidacją puszenia i elektryzowania się włosów. Jonizacja znacznie polepsza efekty stylizacji i sprawia, że włosy wyglądają po prostu lepiej. Ta funkcja to świetna propozycja zwłaszcza dla pań, które męczą się z włosami puszącymi się i elektryzującymi.

Powłoka ceramiczna

Większość klasycznych suszarek do włosów posiada zwykłe, plastikowe osłony otworu wylotowego. Jednak część nowoczesnych suszarek ma otwory wylotowe powleczone specjalnymi powłokami pielęgnującymi włosy. Suszarka z powłoką ceramiczną – powłoka ceramiczna zapewnia równomierne rozłożenie temperatury powietrza w trakcie suszenia włosów. Dzięki temu nie są one punktowo przegrzewane.

Mieszane włosie

Włosie z nylonu z wygodnymi końcówkami kulkowymi do delikatnego rozczesywania włosów. Zwiększają objętość i zapewniają gładki, lśniący efekt.

  • 3 Ustawienia ciepła / 2 prędkości.
  • Zimny nadmuch
  • Ergonomiczny uchwyt, ergonomiczna końcówka i lekka konstrukcja.
  • Nieplączący się przewód obrotowy.

Uwaga: Produkt posiada wtyczkę angielską. Do produktu dołączona jest przejściówka europejska.