Revlon RVDR5292UKE

szczotko-suszarka do włosów, 1 szt.

164 99
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Odbiór w paczkomacie: 1-2 dni robocze
Do domu: 1-2 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
Sprzedawane przez Hebe Partner

Przeczytaj więcej o Revlon RVDR5292UKE

REVLON One-Step STYLE BOOSTER RVDR5292UKE

rewolucyjna, profesjonalna okrągła suszarko-szczotka która BŁYSKAWICZNIE suszy włosy i nadaje im wspaniałego wyglądu.

Ulubiona szczotka stylistów

Ta okrągła szczotka z korpusem pokrytym ceramiczną powłoką unosi włosy u nasady i układa je w piękne i lekkie loki, fale oraz puszyste pasma w dużo krótszym czasie *, niezależnie od długości włosów.

Okrągła szczotka-38mm

Promuje szybki przepływ powietrza i szybkie suszenie, ponieważ obszar okrągłej szczotki nagrzewa się rozprowadzając ciepłe powietrze na włosie termiczne oraz cały korpus..

Nowy, ulepszony design i kształt

Rewolucyjny, ulepszony rozmiar i kształt daje większą kontrolę nad stylizacja.

Suszarka i stylizator w jednym

Moc suszarki i styler oferuje większą wszechstronność opcji stylizacji dzięki okrągłej szczotce która pomaga tworzyć lekkie loki i nadać objętość. Świetnie sprawdzi się przy mocno pocieniowanych włosach.

Technologia jonowa

Jony ujemne nasycają przepływ powietrza, aby zmniejszyć wielkość kropel wody co wspomaga szybsze suszenie. Dodatkowo pomaga pielęgnować i wygładzić włosy. Ponadto zmniejsza puszenie i elektryzowanie się włosów, sprawiając, że stają się bardziej lśniące.

Powłoka ceramika z włosiem termicznym

Dla równomiernego rozprowadzania ciepła i mniejszych uszkodzeń. Włosie termiczne pomaga w szybszym suszeniu. Co więcej, tego typu szczotka posiada idealne naprężenie do tworzenia pięknych loków, fal oraz stylizacji włosów mocno cieniowanych.

w porównaniu z suszeniem i stylizowaniem oddzielnie

ID: 42017437
Jak wybrać suszarkę do włosów? Dyfuzor i koncentrator, czyli o idealnej suszarce dla włosomaniaczki
Jak wybrać dobrą suszarkę? Urządzenia różnią się mocą, siłą nadmuchu, funkcjami, wagą i rozmiarami, co może wprowadzać mętlik zakupowy. Na które parametry suszarki warto zwrócić uwagę, by zachować włosy w dobrej kondycji? Poznaj odpowiedzi na te pytania – chętnie dzielimy się wiedzą z każdą włosomaniaczką i każdym włosomaniakiem!
Czytaj całość