Satisfyer Triple Lover Hybrid

wielofunkcyjny wibrator Grey, 1 szt.

196 98
DODANO
Do domu: 1-2 dni robocze
Odbiór w paczkomacie: 1-2 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
Sprzedawane przez Hebe Partner

Przeczytaj więcej o Satisfyer Triple Lover Hybrid

Ciesz się wieloma funkcjami w jednym urządzeniu Satisfyer. Triple Lover jest wyposażony w 3 silniczki, które zapewniają Tobie i Twoim newralgicznym punktom intensywne wibracje. Silniczki znajdują się w zaokrąglonym, obszernym trzonie, w masażerze łechtaczki w kształcie łezki i głowicy masującej. Satisfyer Triple Lover może być używany po obu stronach: jako wibrator do jednoczesnej stymulacji punktu G i łechtaczki lub jako masażer do zmysłowych masaży całego ciała lub intensywnych szczytów łechtaczki. Obie funkcje mogą być sterowane oddzielnie, ale również możesz wybierać spośród 12 różnych programów wibracji: od delikatnych do intensywnych.

Dzięki gładkiemu, przyjaznemu dla ciała silikonowi wibrator jest delikatny, a przede wszystkim higieniczny. Satisfyer Triple Lover zachwyci Cię również pod wodą: dzięki wodoszczelnemu wykończeniu (IPX7) można go używać pod prysznicem lub w wannie. A kiedy temu innowacyjnemu wibratorowi i masażerowi zabraknie tchu, zintegrowane akumulatory można naładować za pomocą dołączonego kabla USB.

Wybierasz się na wycieczkę? Zabierz ze sobą Triple Lover: Dzięki praktycznej silikonowej nakładce możesz bezpiecznie transportować masażer podczas podróży i przechowywać go w higieniczny sposób.

Cechy:
Szerokość:48 mm
Długość: 237 mm
Wysokość: 67 mm

ID: 66169800

Składniki

silikon