Schwarzkopf Men Ultimate

żel koloryzujący do włosów 70 odsiwiający naturalny ciemny brąz, 80 ml

27 89
DODANO
HITY CENOWE wybranych marek
od 59 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Schwarzkopf Men Ultimate

Pozbądź się siwizny i popraw wygląd swoich włosów - niewiarygodnie szybko i łatwo - dzięki Men Ultimate.

Schwarzkopf Men Ultimate to delikatny i łatwy w użyciu żel koloryzujący do włosów, który pokrywa siwe włosy zapewniając Ci dyskretny i naturalny efekt koloryzacji. Za pomocą opatentowanego przez Schwarzkopf, szybkiego w użyciu aplikatora odświeżysz kolor i nadasz włosom zdrowy wygląd.

- Naturalny efekt koloryzacji.
- Efekt i szybka koloryzacja - gotowa nawet w 5 minut.
- Długość procesu i efekt koloryzacyjny zależy od ilości siwych włosów.
- Formuła Men Ultimate zawiera minerały znajdujące się w wodzie morskiej, które pomagają wzmocnić i poprawić strukturę włosa.
- Efekt utrzymuje się do 28 myć.
ID: 412408
Cena jednostkowa: 199,22 zł /1g

Składniki

Emulsja Rozwijająca: Aqua, Hydrogen Peroxide, Cetearyl Alcohol, PEG-40 Castor Oil, Disodium Pyrophosphate, Sodium Cetearyl Sulfate, Disodium EDTA, Sodium Benzoate, Phosphoric Acid,Żel koloryzujący: Aqua, Ethanolamine, Carbomer, Toluene-2,5-Diamine Sulfate, Cetearyl Alcohol, Disodium Cocoamphodiacetate, Mineral Salts, PEG-12 Dimethicone, 4-Chlororesorcinol, Resorcinol, Parfum, Sodium Chloride, PEG-40 Castor Oil, Ascorbic Acid, Sodium Sulfite, Sodium Silicate, Sodium Cetearyl Sulfate, Etidronic Acid, 6-Methoxy-2-Methylamino-3-Aminopyridine HCl, PEG-14M, 4-Amino-2-Hydroxytoluene, 1,5-Naphthalenediol

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: WAŻNE WSKAZÓWKI:_Barwniki do włosów mogą wywoływać silne reakcje alergiczne._Proszę przeczytać instrukcje i przestrzegać ich. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 16 roku życia. Tymczasowe tatuaże na bazie czarnej henny mogą zwiększyć ryzyko wystąpienia alergii._Nie farbować włosów, jeśli:_- na twarzy występuje wysypka lub skóra głowy jest wrażliwa, podrażniona i uszkodzona,_- kiedykolwiek wystąpiła reakcja na farbowanie włosów,_- w przeszłości wystąpiła reakcja na tymczasowy tatuaż na bazie czarnej henny._Zawiera nadtlenek wodoru, fenylenodiaminy (toluenodiaminy) i rezorcynę. Nie stosować do barwienia brwi i rzęs. Dobrze spłukać włosy po użyciu. Składniki podane są na spodzie opakowania._Zawsze należy wykonać ostrzegawczą próbę uczuleniową na 48 h przed przystąpieniem do koloryzacji (patrz załączona ulotka), nawet jeśli już poprzednio używałeś/aś produktów do koloryzacji włosów. Należy więc pamiętać, aby produkt kupić odpowiednio wcześniej. W razie niepożądanej reakcji lub wątpliwości, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem jakiegokolwiek produktu do koloryzacji włosów. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać je wodą. Stosować rękawice ochronne. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.__Może powodować reakcję alergiczną - zachowaj środki ostrożności.__UWAGA: PROSIMY ZACHOWAĆ ŚRODKI OSTROŻNOŚCI_Zalecamy wykonanie ostrzegawczej próby uczuleniowej na 48 godzin przed użyciem produktu.
Tonacja koloryzacji: Ciemne
Zawiera amoniak: NIE
Działanie: Koloryzujące
Typ włosów: Odcienie siwe
Nazwa wymagana przez prawo: Schwarzkopf Men Ultimate Żel koloryzujący odsiwiający naturalny ciemny brąz 70