Sesja

suplement diety, 20 tabl./1 opak.

Preparat przeznaczony jest dla osób uczących się, pracujących umysłowo, a także dla osób z trudnościami w koncentracji uwagi._Fosfatydyloseryna jest pochodną naturalnie występującego aminokwasu - seryny. Jest składnikiem błon komórkowych, mózgu i tkanki nerwowej._Kofeina wspomaga sprawność umysłową, poprawia koncentrację. Zmniejsza uczucie zmęczenia psychicznego i senności oraz zwiększa zdolność do wysiłku fizycznego._L-karnityna to naturalny aminokwas, który w warunkach fizjologicznych występuje głównie w mięśniach szkieletowych i mięśniu sercowym, a także w mózgu. Zwiększone zapotrzebowanie na L-karnitynę występuje w okresie wzmożonego wysiłku._Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej. Przyczynia się również do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Dodatkowo pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego._Witaminy - specjalnie dobrany zestaw witamin stanowi cenne ich uzupełnienie w organizmie dorosłego człowieka, zwłaszcza w okresach zwiększonego wysiłku umysłowego i fizycznego.
Płatności odroczone Twisto - kup teraz, zapłać za 60 dni KUP TERAZ, ZAPŁAĆ ZA 60 DNI.
Sesja
Sesja
18 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Sesja

ID 310204
Preparat przeznaczony jest dla osób uczących się, pracujących umysłowo, a także dla osób z trudnościami w koncentracji uwagi.
Fosfatydyloseryna jest pochodną naturalnie występującego aminokwasu - seryny. Jest składnikiem błon komórkowych, mózgu i tkanki nerwowej.
Kofeina wspomaga sprawność umysłową, poprawia koncentrację. Zmniejsza uczucie zmęczenia psychicznego i senności oraz zwiększa zdolność do wysiłku fizycznego.
L-karnityna to naturalny aminokwas, który w warunkach fizjologicznych występuje głównie w mięśniach szkieletowych i mięśniu sercowym, a także w mózgu. Zwiększone zapotrzebowanie na L-karnitynę występuje w okresie wzmożonego wysiłku.
Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej. Przyczynia się również do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Dodatkowo pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.
Witaminy - specjalnie dobrany zestaw witamin stanowi cenne ich uzupełnienie w organizmie dorosłego człowieka, zwłaszcza w okresach zwiększonego wysiłku umysłowego i fizycznego.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 1 opak.

Podmiot odpowiedzialny: Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o., ul. Partyzancka 133/151 95-200 Pabianice

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Przeciwwskazania: Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 12 roku życia, kobiet ciężarnych i karmiących piersią, a także nadwrażliwych na działanie kofeiny. Nie należy stosować łącznie z innymi produktami zawierającymi kofeinę. Produkt zawiera źródło fenyloalaniny i nie jest wskazane jego stosowanie u chorych na fenyloketonurię.__Tartrazyna może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci

Przechowywanie: Przechowywac_w_temperaturze_otoczenia

Rodzaj: tabletki

Rodzaj rejestracji: suplement diety

Nazwa wymagana przez prawo: Sesja Tabletki musujące Suplement diety 20 sztuk

Składniki

regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, wodorowęglan sodu,substancja słodząca: sorbitol,fruktoza,węglan magnezu,kofeina,winian L-karnityny,substancja słodząca: aspartam,aromaty,substancja słodząca: sacharyny,kwas L-askorbinowy,barwnik: błękit brylantowy FCF,tartrazyna,DL-alfa tokoferol,amid kwasu nikotynowego,D-pantotenian wapnia,chlorowodorek pirydoksyny,ryboflawina,monoazotan tiaminy,kwas pteroilomonoglutaminowy,fosfatydyloseryna,D-biotyna,cyjankobalamina
0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
Polski (0)
Brak opinii