Seysso Carbon

szczoteczka soniczna do mycia zębów, 1 zest.

4.8
Zawarte na stronie opinie zostały dodane przez zarejestrowanych Klientów Hebe, ale nie zostały potwierdzone zakupem lub użyciem produktu.

Szczoteczka soniczna SEYSSO Basic z 3 programami pracy osiąga prędkość do 82 000 drgań na minutę. Mocny akumulator zapewnia do 6 tygodni pracy.

DARMOWA DOSTAWA OD 59ZŁ DLA ZALOGOWANYCH
Seysso Carbon
Seysso Carbon
239 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Seysso Carbon

ID 374334
Podstawowy model szczoteczki sonicznej od SEYSSO wykorzystuje wszystkie zalety technologii sonicznej. Co ją wyróżnia? Wyjątkowa prędkość – nawet do 82000 drgań sonicznych na minutę na programie Clean. Dzięki temu szczoteczka SEYSSO Basic Black usuwa znacznie lepiej płytkę nazębną oraz przebarwienia, powstałe po wypiciu kawy, herbaty czy po paleniu tytoniu.
Poznaj wszystkie cechy i funkcje szczoteczki SEYSSO Basic.
3 programy pracy.
Do wyboru są aż trzy programy pracy, które łatwo dostosujesz do indywidualnych potrzeb Twojej jamy ustnej.
Clean - na tym programie szczoteczka porusza się z prędkością 82000 drgań na minutę. Zapewnia dokładne czyszczenie zębów i dziąseł. Wspomaga usuwanie przebarwień i osadów.
Soft - delikatny program pracy, na którym szczoteczka wykonuje 62000 drgań na minutę. Szczególnie polecany dla osób z zapaleniem dziąseł, nadwrażliwością zębów lub innymi wskazaniami stomatologa.
Massage - na tym programie włosie szczoteczki delikatnie pulsuje wykonując 62000 drgań na minutę. Delikatnie masuje dziąsła i oczyszcza zęby.   
Długi czas pracy bezprzewodowej.
Szczoteczka posiada bardzo wydajny akumulator litowo-jonowy. Czas pracy na pełnym naładowaniu to nawet 6 tygodni, przy użytkowaniu szczoteczki dwa razy dziennie, przez 2 minuty.
Technologia dynamicznego oczyszczania (DCT).
Wyjątkowo szybkie ruchy wymiatające włókien szczoteczki sonicznej powodują wytworzenie tysięcy mikrobąbelków w mieszaninie pasty i śliny. W tych drobnych bąbelkach transportowane są aktywne składniki pasty do każdego zakamarka w jamie ustnej, takich jak trudno dostępne przestrzenie międzyzębowe. 
Automatyczny timer.
Dwuminutowy timer pomaga przestrzegać zalecany przez stomatologów czas mycia zębów. 
Timer dodatkowo dzieli czas mycia na 4 interwały po 30 sekund. Każde 30 sekund przeznaczone jest na wyszczotkowanie jednej z czterech ćwiartek uzębienia. 
Zalety stosowanie szczoteczki sonicznej SEYSSO Basic Black:
  • dokładniejsze usuwanie płytki nazębnej, co zapewnia lepszą ochronę przed próchnicą i odkładaniem się kamienia nazębnego,
  • bielsze zęby - szczoteczka wspomaga usuwanie przebarwień po kawie czy herbacie,
  • lepsze czyszczenie trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej,
  • poprawa stanu zdrowia dziąseł i świeży oddech.
Zestaw SEYSSO Basic Black zawiera:
1 rękojeść w kolorze czarnym,
1 końcówka wymienna,
1 ładowarka z miejscem na dwie końcówki,
instrukcja obsługi.

Informacje dodatkowe

Dla osób w wieku: Dla dorosłych

Rodzaj: Soniczne

Stopień twardości włókna: Średnie