Seysso Carbon

wymienne końcówki do szczoteczki do zębów, 2 szt./1 opak.

49 99
DODANO
Dodatkowy rabat na produkty z oznaczeniem HAPPY
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Seysso Carbon

Końcówki SEYSSO Carbon Professional są dedykowane do szczoteczki sonicznej SEYSSO Professional i SEYSSO Basic. Dokładnie czyszczą zęby i pomagają przywrócić im naturalną biel. Najwyższej jakości delikatne i wyjątkowo trwałe włókna doskonale usuwają z zębów płytkę nazębną oraz przebarwienia powstałe po wypiciu kawy, herbaty i czerwonego wina. Dokładnie wyczyszczone zęby są dzięki temu lepiej chronione przed próchnicą i odkładaniem się kamienia nazębnego.
Cechy końcówek SEYSSO Carbon Professional.
Włókna zostały ukształtowane w dwie charakterystyczne, łagodne fale. Dzięki temu włosie szczoteczki idealnie dostosowuje się do kształtu zębów, otaczając je z wielu stron i docierając nawet do trudno dostępnych miejsc.
Używając szczoteczki sonicznej musimy pamiętać aby włókna końcówki były ustawione pod kątem 45 stopni do powierzchni zębów. Z tego powodu włókna końcówki bo bokach zostały ścięte pod odpowiednim kątem, tak by szczoteczka jeszcze lepiej przylegała do czyszczonej powierzchni i skuteczniej czyściła zęby.
Każde włókno jest precyzyjnie oszlifowane i zaokrąglone na końcu, dzięki czemu końcówka jest delikatna dla dziąseł.
Każda końcówka posiada ochronny kapturek na włosie szczoteczki.
Różne symbole na końcówkach oraz kolor pierścienia ułatwiają rozróżnienie końcówek między użytkownikami.
Ze względów higienicznych i dla uzyskania najlepszych rezultatów czyszczenia, rekomendujemy wymianę końcówki co 3 miesiące.
Opakowanie zawiera 2 sztuki końcówek.
ID: 374496

Informacje dodatkowe

Wiek: Dla dorosłych
Rodzaj: Soniczne