Seysso Carbon

wymienne końcówki do szczoteczki do zębów, 2 szt./1 opak.

51 99
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Seysso Carbon

Końcówki są dedykowane do szczoteczki SEYSSO Professional i SEYSSO Basic z serii Carbon. Miękkie włókna końcówki nasycone są węglem aktywnym. To substancja nietoksyczna i w pełni bezpieczna w kontakcie z błoną śluzową jamy ustnej. Węgiel aktywny wykazuje szereg pozytywnych właściwości. Pomaga zwalczać nieprzyjemny zapach z ust, dzięki temu że pochłania lotne związki zapachowe. Działa antybakteryjnie i pomaga przywrócić prawidłowe pH w jamie ustnej, co chroni zęby przed demineralizacją szkliwa oraz rozwojem próchnicy.
Charakterystyczna jest również budowa włókien. Są one specjalnie cieniowane na końcach, osiągając średnicę mniejszą niż 0,01 mm. Z tego względu łatwo docierają do trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej. Delikatnie czyszczą, usuwając płytkę nazębną i resztki pokarmu. Włosie końcówki jest delikatne dla dziąseł, nie podrażnia ich, dlatego to doskonały wybór dla osób o wrażliwych dziąsłach.
Końcówki posiadają symbole i kolorowe pierścienie, dzięki temu łatwo odróżnisz swoją końcówkę od końcówek innych użytkowników. Każda końcówka posiada ochronny kapturek na włosie szczoteczki.
Ze względów higienicznych i dla uzyskania najlepszych rezultatów czyszczenia, rekomendujemy wymianę końcówki co 3 miesiące.
Opakowanie zawiera 2 sztuki końcówek.
ID: 374497

Informacje dodatkowe

Wiek: Dla dorosłych
Rodzaj: Soniczne