Skarb Matki Emulinka

emulsja do kąpieli dla niemowląt i dzieci, 250 ml

5.0
Zawarte na stronie opinie zostały dodane przez zarejestrowanych Klientów Hebe, ale nie zostały potwierdzone zakupem lub użyciem produktu.
Delikatna i wrażliwa skóra dziecka wymaga szczególnej pielęgnacji. Twarda woda dodatkowo może wysuszać i podrażniać skórę noworodka, która jest u niego znacznie cieńsza niż u dorosłego. Najlepsze dla takiego jeszcze niedojrzałego w pełni naskórka będą kosmetyki o podwójnym działaniu.
Skarb Matki Emulinka
Skarb Matki Emulinka
26 49
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Skarb Matki Emulinka

ID 257330
Cena jednostkowa: 10,60 zł /100ml
Delikatna i wrażliwa skóra dziecka wymaga szczególnej pielęgnacji. Twarda woda dodatkowo może wysuszać i podrażniać skórę noworodka, która jest u niego znacznie cieńsza niż u dorosłego. Najlepsze dla takiego jeszcze niedojrzałego w pełni naskórka będą kosmetyki o podwójnym działaniu: nawilżającym i natłuszczającym czyli emolienty. Emulinka Skarbu Matki to olejowa emulsja do kąpieli dla noworodków, niemowląt i dzieci. Powinna być podstawowym produktem higienicznym w kosmetyczce każdego malucha od pierwszych dni życia dziecka. Chroni i odbudowuje film hydrolipidowy niedojrzałej skóry i czyni ją bardziej odporną na czynniki zewnętrzne. Skutecznie nawilża, natłuszcza i łagodzi podrażnienia. Regularne stosowanie Emulinki do kąpieli wspomaga leczenie problemów skórnych związanych z jej suchością i świądem np. atopowego zapalenia skóry (AZS), wyprysku skórnego czy też łuszczycy. Emulinka polecana jest do stosowania w trakcie codziennych kąpieli. Do wanienki napełnionej wodą należy wlać ok. 5-10 ml (w opakowaniu jest dołączona wygodna miarka) i równomiernie rozprowadzić. Kąpieli powinna trwać nie dłużej niż 10 minut a temperatura wody nie powinna przekraczać 36 stopni, gdyż w wyższej temperaturze słabną właściwości natłuszczające preparatu. W sytuacji braku możliwości przygotowania kąpieli, Emulinkę można zastosować bezpośrednio na zwilżoną skórę. Wtedy preparat nie wymaga spłukiwania wodą. - delikatnie myje - nawilża i natłuszcza - tworzy warstwę ochronną - łagodzi podrażnienia skóry - polecana przy atopowym zapaleniu skóry (AZS) i łuszczycy - nie zawiera alergenów i konserwantów - od pierwszych dni życia Pojemność: butla 250 ml w kartoniku ze specjalną miarką

Informacje dodatkowe

Pojemność: 250 ml

Dla dzieci w wieku od: Noworodki

Działanie: Kojące, Łagodzące, Natłuszczające, Nawilżające, Oczyszczające

Nazwa wymagana przez prawo: Emulsja olejowa "Emulinka" do kąpieli niemowląt i dzieci 250 ml

Składniki

emulsja olejowa "Emulinka" zawiera 65% oleju parafinowego, kompozycja zapachowa nie zawiera alergenów.