Skarb Matki Emulinka

emulsja do kąpieli dla niemowląt i dzieci, 250 ml

29 99
DODANO
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Skarb Matki Emulinka

Delikatna i wrażliwa skóra dziecka wymaga szczególnej pielęgnacji. Twarda woda dodatkowo może wysuszać i podrażniać skórę noworodka, która jest u niego znacznie cieńsza niż u dorosłego. Najlepsze dla takiego jeszcze niedojrzałego w pełni naskórka będą kosmetyki o podwójnym działaniu: nawilżającym i natłuszczającym czyli emolienty. Emulinka Skarbu Matki to olejowa emulsja do kąpieli dla noworodków, niemowląt i dzieci. Powinna być podstawowym produktem higienicznym w kosmetyczce każdego malucha od pierwszych dni życia dziecka. Chroni i odbudowuje film hydrolipidowy niedojrzałej skóry i czyni ją bardziej odporną na czynniki zewnętrzne. Skutecznie nawilża, natłuszcza i łagodzi podrażnienia. Regularne stosowanie Emulinki do kąpieli wspomaga leczenie problemów skórnych związanych z jej suchością i świądem np. atopowego zapalenia skóry (AZS), wyprysku skórnego czy też łuszczycy. Emulinka polecana jest do stosowania w trakcie codziennych kąpieli. Do wanienki napełnionej wodą należy wlać ok. 5-10 ml (w opakowaniu jest dołączona wygodna miarka) i równomiernie rozprowadzić. Kąpieli powinna trwać nie dłużej niż 10 minut a temperatura wody nie powinna przekraczać 36 stopni, gdyż w wyższej temperaturze słabną właściwości natłuszczające preparatu. W sytuacji braku możliwości przygotowania kąpieli, Emulinkę można zastosować bezpośrednio na zwilżoną skórę. Wtedy preparat nie wymaga spłukiwania wodą. - delikatnie myje - nawilża i natłuszcza - tworzy warstwę ochronną - łagodzi podrażnienia skóry - polecana przy atopowym zapaleniu skóry (AZS) i łuszczycy - nie zawiera alergenów i konserwantów - od pierwszych dni życia Pojemność: butla 250 ml w kartoniku ze specjalną miarką
ID: 257330
Cena jednostkowa: 12,00 zł /100ml

Składniki

Paraffinum Liquidum, Isopropyl Palmitate, PEG-8 Dilaurate, Cetyl Acetate (and) Stearyl Acetate (and) Oleyl Acetate (and) Acetylated Lanolin Alkohol, PEG-40 Sorbinian Perolate, Parfum.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 250 ml
Trwałość od otwarcia: 1111111 mies.
Sposób użycia: Do wanienki napełnionej wodą należy wlać ok. 5-10 ml (w opakowaniu jest dołączona wygodna miarka) i równomiernie rozprowadzić. Kąpieli powinna trwać nie dłużej niż 10 minut a temperatura wody nie powinna przekraczać 36 stopni, gdyż w wyższej temperaturze słabną właściwości natłuszczające preparatu. W sytuacji braku możliwości przygotowania kąpieli, Emulinkę można zastosować bezpośrednio na zwilżoną skórę. Wtedy preparat nie wymaga spłukiwania wodą.
Dla dzieci w wieku od: Noworodki
Testowany dermatologicznie: TAK
Działanie: Kojące, Łagodzące, Natłuszczające, Nawilżające, Oczyszczające
Przeznaczenie: Mycie i pielęgnacja skóry niemowląt i dzieci
Nazwa wymagana przez prawo: Emulsja olejowa "Emulinka" do kąpieli niemowląt i dzieci 250 ml