Skine

rękawica złuszczająca do ciała różowa, 1 szt.

49 99
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Skine

Rękawica Złuszczająca do Peelingu

Zalety systematycznego peelingu skóry rękawicą złuszczającą: naturalnie złuszcza naskórek, pozostawiając skórę zdecydowanie gładszą, bardziej miękką i czystszą – już po pierwszym użyciu!

Pomaga zwalczać rogowacenie mieszkowe, zniwelować widoczne krwinki na skórze, wrastające włoski oraz "truskawkową skórę" zmniejsza widoczność rozstępów i blizn, poprawia krążenie, stymuluje kolagen i zwalcza procesy starzenia, wygładza skórę, zapewniając równomierną opaleniznę i usuwa również sztuczną opaleniznę wspomaga prawidłowy przepływ krwi dla pięknej, promiennej skóry. 

Rękawicę należy myć po każdym peelingu. Najlepiej użyć delikatnego mydełka, uprać ręcznie i powiesić do wysuszenia. Przy peelingu raz w tygodniu zalecamy wymianę rękawicy ze względów higienicznych, co 12 tygodni.

Uwaga: Przebieg peelingu zależy od rodzaju skóry, a widoczny rolujący martwy naskórek nie jest gwarantowany, ponieważ każde ciało jest inne. Mimo to peeling przebiega poprawnie i przy regularnym stosowaniu widać efekty!

ID: 41582362

Informacje dodatkowe

Sposób użycia: Namocz ciało w ciepłej wodzie przez minimum 5 minut w wannie, czy też pod prysznicem. Nie używaj żadnych kosmetyków! Następnie zmocz rękawicę złuszczającą do peelingu ciała Skine pod wodą – rękawica skurczy się do rozmiaru Twojej dłoni! Teraz, gdy rękawica jest dopasowana, możesz odcisnąć z niej nadmiar wody. Zakręć wodę pod prysznicem, czy też w wannie i zbierz nadmiar wody z ciała. Ciało nie powinno być ociekające wodą! Zacznij pocierać ciało wewnętrzną i środkową częścią dłoni. Zaczerwienienie skóry jest całkowicie normalnym zjawiskiem po peelingu, ponieważ pobudzamy tym samym krążenie i pozbywamy się martwego naskórka.