STR8 Rise

dezodorant męski w sprayu, 150 ml

9 79
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o STR8 Rise

Dezodorant w sprayu STR8 Rise charakteryzuje ponadczasowa świeżość doceniana szczególnie przez młodych mężczyzn. To połączenie nut cytryny, kardamonu oraz mięty i melona. Zapewnia 48h świeżość.
ID: 355461
Cena jednostkowa: 6,53 zł /100ml

Składniki

Alcohol Denat., Butane, Isobutane, Propane, Isopropyl Palmitate, Parfum, Ethylhexylglycerin, Pentylene Glycol, Triethyl Citrate, BHT, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Coumarin, Limonene, Linalool

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Dezodorant w aerozolu. NIEBEZPIECZEŃSTWO. Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C/122°F. Chronić przed dziećmi. Nie stosować na podrażnioną lub uszkodzoną skórę. Chronić przed kontaktem z oczami. Tylko do użytku zewnętrznego.
Dla kogo: Meskie
Nazwa wymagana przez prawo: STR8 dezodorant w sprayu 150ml Rise
Pojemność: 150 ml
Hypoalergiczny: Nie
Podmiot odpowiedzialny: Sarantis Polska S.A.
Marka: STR8