STR8 FR34K

dezodorant w sprayu męski, 150 ml

9 79
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o STR8 FR34K

STR8 Freak męski dezodorant zapachowy w sprayu 150ml. STR8 Freak to zapach, który podkreśli szaleństwo, determinację i pasje kryjące się we wnętrzu męskiego charakteru. Ten zapach pokaże nie tylko to kim jesteś ale również to kim możesz się stać. Podejmij wyzwanie, które niesie ze sobą zapach STR8 Freak. Pokaż na swój własny sposób, co nadaje Twojemu życiu sens i żyj w pełni. Bądź szalony i rób w życiu to co czyni cię naprawdę szczęśliwym. Opis zapachu: odważne nuty bergamotki, pieprzu oraz imbiru, szałwi muszkatołowej oraz ananasa.
ID: 382924
Cena jednostkowa: 6,53 zł /100ml

Składniki

Alcohol Denat., Butane, Isobutane, Propane, Isopropyl Palmitate, Parfum, Ethylhexylglycerin, Pentylene Glycol, Triethyl Citrate, BHT, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Dezodorant w aerozolu. NIEBEZPIECZEŃSTWO. Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C/122°F. Chronić przed dziećmi. Nie stosować na podrażnioną lub uszkodzoną skórę. Chronić przed kontaktem z oczami. Tylko do użytku zewnętrznego.
Dla kogo: Meskie
Hypoalergiczny: Nie
Nazwa wymagana przez prawo: STR8 dezodorant w sprayu 150ml Freak