Sudocrem Expert

wyrób medyczny: krem barierowy, 60 g

21 99
DODANO
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Sudocrem Expert

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją użytkowania lub etykietą.

Do stosowania w trakcie i profilaktyki:
pieluszkowego odparzenia skóry, otarć, zapalenia skóry związanego z nietrzymaniem moczu oraz do ochrony skóry na obrzeżach ran

Zapobieganie i leczenie zapalenia skóry związanego z nietrzymaniem moczu zmniejsza ryzyko rozwoju odleżyn w szczególności w obszarze chłonnym pieluchy.

ID: 376179
Cena jednostkowa: 0,37 zł /1g

Składniki

Składnik leczniczy: tlenek cynku,Pozostałe składniki: woda oczyszczona, parafina płynna, woski parafinowe, lanolina, seskwioleinian sorbitanu, wosk mikrokrystaliczny, benzoesan benzylu, wosk pszczeli syntetyczny, benzoesan sodu, alkohol benzylowy, glikol propylenowy, octan linalilu, cynamonian benzylu, zapach lawendowy, butylowany hydroksyanizol, kwas cytrynowy

Informacje dodatkowe

Podmiot odpowiedzialny: Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z o.o.
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku stwierdzonej alergii na którykolwiek ze składników produktu. Środki ostrożności: Tylko do użytku zewnętrznego. Stosować tylko zgodnie z zaleceniami. Nie dopuszczać do kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. W przypadku braku poprawy lub pogorszenia stanu skóry należy skonsultować się z lekarzem. Sporadycznie zdarzają się miejscowe podrażnienia skóry. W takim przypadku należy zwrócić się o pomoc lekarską. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Zabrudzony opatrunek, odzież lub pościel łatwo ulega zapłonowi podczas kontaktu z otwartym ogniem. Należy trzymać się z dala od źródeł ognia podczas stosowania tego produktu.
Sposób użycia: Zarówno przed jak i po zastosowaniu kremu należy umyć ręce. Na oczyszczoną skórę nanieść cienką warstwę kremu barierowego. Stosować tak często, jak to konieczne. Nie wkładać resztek kremu z powrotem do pojemnika.
Rodzaj rejestracji: wyrób medyczny
Nazwa wymagana przez prawo: Sudocrem Expert Wyrób medyczny krem barierowy 60 g