Syoss Brow Tint

trwała farba do brwi jasny brąz, 1 opak.

35 99
ciemny brąz
jasny brąz
Kolor: jasny brąz
DODANO
od 15 zł przez paczkomat dla wszystkich
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Syoss Brow Tint

Jesteś gotowa na brwi z efektem wow?
Syoss Brow Tint - trwała koloryzacja dla silnych i podkreślonych brwi. Ciesz się naturalnym wyglądem Twoich brwi z podbiciem koloru, który utrzymuje się do 4 tygodni, Maskując siwe włoski. Efekt kolorystyczny zależy od Twojego naturalnego koloru. Nie używać na rzęsach!

Nasz tip: Wybierz kolor, który pasuje do koloru Twoich włosów bądź jest minimalnie ciemniejszy. W ten sposób unikniesz nienaturalnego efektu.
ID: 438678
Syoss Brow Tint – brwi z efektem WOW!

Istnieje wiele technik, pozwalających na podkreślenie brwi i nadanie im wyrazu. Mydełka, tusze czy pomady, to tylko niektóre z całego wachlarza rozwiązań, które zapewnią efekt WOW! Ale co zrobić, jeśli oczekujemy trwałego podkreślenia, a jednocześnie naturalnego koloru i rezultatu? Marka Syoss – znana z kosmetyków pielęgnujących, koloryzujących i stylizujących, wychodzi tym oczekiwaniom naprzeciw, oferując spektakularną nowość, w której zakochasz się od pierwszego nałożenia!

Czytaj całość

Składniki

Emulsja rozwijająca: Aqua (Water, Eau), Hydrogen Peroxide, Cetearyl Alcohol, PEG-40 Castor Oil, Etidronic Acid, Sodium Cetearyl Sulfate, 2,6-Dicarboxypyridine, Disodium Pyrophosphate, Potassium Hydroxide, Sodium Benzoate,Krem koloryzujący: Aqua (Water, Eau), Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Toluene-2,5-Diamine Sulfate, Ammonium Hydroxide, Resorcinol, Sodium Palmitate, Sodium Stearate, Sodium Sulfite, Acrylates Copolymer, Phenethyl Alcohol, m-Aminophenol, Citronellol, Etidronic Acid, 4-Amino-2-Hydroxytoluene, Potassium Hydroxide, Benzyl Alcohol

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: WAŻNE WSKAZÓWKI:_Barwniki do włosów mogą wywoływać silne reakcje alergiczne. Proszę przeczytać instrukcje i przestrzegać ich. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 16 roku życia. Tymczasowe tatuaże na bazie czarnej henny mogą zwiększyć ryzyko wystąpienia alergii._Nie farbować włosów, jeśli:_na twarzy występuje wysypka lub skóra głowy jest wrażliwa, podrażniona i uszkodzona,_- kiedykolwiek wystąpiła reakcja na farbowanie włosów,_- w przeszłości wystąpiła reakcja na tymczasowy tatuaż na bazie czarnej henny._Zawiera nadtlenek wodoru, fenylenodiaminy (toluenodiaminy) i rezorcynę. Nie stosować do farbowania rzęs. Dobrze spłukać włosy po użyciu. Składniki podane są na spodzie i z tyłu opakowania. Zawsze należy wykonać ostrzegawczą próbę uczuleniową na 48 h przed przystąpieniem do koloryzacji (patrz załączona ulotka), nawet jeśli już poprzednio używałaś produktów do koloryzacji włosów. Należy więc pamiętać, aby produkt kupić odpowiednio wcześniej. W razie niepożądanej reakcji lub wątpliwości, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem jakiegokolwiek produktu do koloryzacji włosów. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać je wodą. Stosować rękawice ochronne. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.__Może powodować reakcję alergiczną - zachowaj środki ostrożności.__UWAGA: PROSIMY ZACHOWAĆ ŚRODKI OSTROŻNOŚCI. Zalecamy wykonanie ostrzegawczej próby uczuleniowej na 48 godzin przed użyciem produktu.
Nazwa wymagana przez prawo: Syoss Farba do brwi jasny brąz