Tommy Hilfiger Men

woda toaletowa męska, 100 ml

249 99
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Tommy Hilfiger Men

Zapach wolności zamknięty w butelce? Jak najbardziej! Poznaj wodę toaletową Tommy Hilfiger Tommy dla mężczyzn i zabierz swoje zmysły w podróż po dzikich bezdrożach i tętniących życiem metropoliach USA!

Zapach Tommy Hilfiger Tommy powstał z myślą o mężczyznach, którzy nie chcą ukrywać swojej prawdziwej natury. Mężczyznach, którzy są po części nowocześni i po części klasyczni. Prostolinijni i bezpośredni, a przy tym nieco tajemniczy.

W stylowym, męskim flakonie zamknięto prawdziwie amerykańskie aromaty. Nowoangielskie jabłko i żurawina przywodzą na myśl klasyczny apple pie. Zapach żółtej róży jest inspirowany Teksasem, mieszanka zielonych aromatów pochodzi zaś z Kentucky. W wyjątkową całość kompozycję spinają nuty zapachowe śródatlantyckiego drewna.

Tommy Hilfiger Tommy for Men to woda toaletowa, która otoczy Cię świeżym, głębokim i męskim aromatem. Rozpylając ją na swojej skórze, poczujesz się pewny siebie, zdecydowany, niezależny, elegancki i stylowy. Roztoczysz wokół siebie aurę wolności i magnetyzującej męskiej siły.

Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z informacjami o produkcie dostępnymi na Stronie Drogerii Hebe oraz – w miarę możliwości - skorzystaj również z innych źródeł informacji. Przed użyciem produktu zapoznaj się z opisem i oznakowaniem produktu na opakowaniu zewnętrznym (jeżeli jest dostępne) oraz na pojemniku a także z pozostałymi informacjami doręczonymi wraz z produktem.

ID: 243881
Cena jednostkowa: 249,99 zł /100ml

Składniki

ingredients: alcohol denat. water\aqua\eau fragrance (parfum) linalool limonene, eugenol hydroxycitronellal, citronellol citral cinnamal, geraniol, tocopherol

Informacje dodatkowe

Pojemność: 100 ml
Nuta bazowa: Kaktus, kwiat bawełny, bursztyn.
Nuta wysoka (głowy): Lawenda, mięta, bergamotka.
Nuta średnia (serca): Róża, żurawina, jabłko.