Trec Endu Creatine Sport

suplement diety, 20 tabl./1 opak.

Wyjątkowy preparat w postaci tabletek musujących, dzięki czemu każda porcja będzie doskonale rozpuszczona i podana w formie smacznego napoju sportowego!
Trec Endu Creatine Sport
Trec Endu Creatine Sport
19 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Trec Endu Creatine Sport

ID 428005
Cena jednostkowa: 0,25 zł /1g
Trec Endurance Creatine Sport to wysokiej jakości monohydrat kreatyny w formie łatwych do rozpuszczenia tabletek musujących. Sprawdzi się zarówno w przypadku osób zaawansowanych, jak i amatorów poszukujących produktu na swój pierwszy cykl. Pomaga w maksymalizacji osiąganych wyników sportowych, w tym także przyrostów suchej tkanki mięśniowej oraz w podniesieniu ogólnej wydolności wysiłkowej. Kreatyna jest znana ze swoich niezwykle anabolicznych właściwości, które nie są okupione negatywnym wpływem na zdrowy organizm. Stosowana jest w suplementacji od przeszło 25 lat i była pod tym kątem wielokrotnie badana. Postać tabletek musujących zapewnia doskonałą rozpuszczalność, a ta przekłada się na świetną przyswajalność każdej porcji.

Informacje dodatkowe

Sposób użycia: Jednorazową porcję produktu - 1 tabletkę rozpuścić w 200 ml wody. Stosować 2 razy dziennie.

Przeciwwskazania: Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.

Rodzaj: tabletki

Składniki

monohydrat kreatyny (25%); regulatory kwasowości - wodorowęglan sodu, kwas cytrynowy; substancje wiążące - sorbitole, glikol polietylenowy; aromat; koncentrat buraka czerwonego; barwniki – karoteny, ryboflawiny; substancja słodząca - sukraloza.