Trec BCAA Powder

suplement diety, 300 g

49 99
DODANO
Dodatkowy rabat na produkty z oznaczeniem PROMO
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Trec BCAA Powder

Znakomicie się rozpuszczają, tworząc smaczny i aromatyczny napój sportowy, dzięki czemu komfort suplementacji stoi na wysokim poziomie, podobnie jak działanie preparatu. Wykazuje bardzo duży antykataboliczny potencjał, co pozwala na ochronę tkanki mięśniowej przed rozpadem podczas odchudzania. Sprzyja także jej lepszej regeneracji oraz wykazuje pewne działanie pro anaboliczne. Niweluje nawet ból związany z mikrouszkodzeniami (DOMS). Trec BCAA Powder - światowej klasy aminokwasy rozgałęzione (l-leucyna, l-izoleucyna oraz l-walina) w optymalnych dawkach sprzyjających zabezpieczeniu mięśni przed rozpadem. Ponadto dzięki wpływowi na utrzymanie dodatniego bilansu azotowego poprawie ulega tempo regeneracji powysiłkowej, ale i późniejsze przyrosty suchej tkanki mięśniowej. Stąd bywa wykorzystywany nie tylko podczas redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej, ale i podczas "robienia masy". Warto podkreślić, że BCAA wykazują egzogenny charakter, co oznacza brak możliwości ich syntezy przez organizm i konieczność dostarczenia z zewnątrz. Warto zadbać o ich odpowiednią podaż, bowiem stanowią nawet do 35% suchej masy tkanki mięśniowej. Produkt polecany jest wszystkim osobom aktywnym fizycznie, którym zależy na realnym działaniu i pewnym składzie. Wykazuje wiele przydatnych właściwości, w tym ogranicza nawet poczucie zmęczenia podczas treningu.
ID: 431727
Cena jednostkowa: 0,17 zł /1g

Składniki

L-leucyna, L-walina, L-izoleucyna, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny). Produkt może zawierać: mleko, soję, zboża zawierające gluten, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
Sposób użycia: Jednorazową porcję preparatu - 5 g (1 miarka) popić 300 ml wody. Stosować 2 porcje dziennie. Nie zaleca się rozpuszczania produktu. W dni treningowe: I porcja 30 min, przed treningiem, II porcja bezpośrednio po treningu.
Rodzaj rejestracji: suplement diety