Trec Vitality Korean Ginseng

suplement diety, 90 kaps./1 opak.

36 99
DODANO
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Trec Vitality Korean Ginseng

"Korzeń życia" to ludowe określenie tej niezwykłej rośliny, której początki stosowania sięgają przeszło 2000 lat. Lista cennych właściwości Panax ginseng jest bardzo długa. Przede wszystkim to roślina, która wykazuje działanie adaptogenne, czyli takie, które ma "normalizujący" wpływ na organizm człowieka – wspiera w przystosowaniu się do niekorzystnych warunków środowiskowych. To wszystko potwierdza fakt, że żeń-szeń był od tysięcy lat szeroko stosowany w tradycji ludowej w krajach Azji Wschodniej, głównie jako ogólny tonik i adaptogen, w celu wsparcia homeostazy, utrzymania odporności organizmu na niekorzystne czynniki, w tym także poprawę funkcji fizycznych i seksualnych oraz ogólną witalność. Panax ginseng cieszy się uznaniem wśród osób, które ciężko pracują (nie tylko fizycznie, ale także umysłowo), prowadzą intensywny tryb życia, bądź też wytężoną aktywność fizyczną. Żeń-szeń koreański pomaga zachować optymalną wytrzymałość, poczucie energii i witalności oraz dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne. Może wpływać na zwiększenie wytrzymałości fizycznej oraz wspiera funkcje poznawcze. Żeń-szeń pomaga również zachować równowagę w sytuacjach stresowych. Dodatkowo roślina ta wykazuje właściwości antyoksydacyjne, czyli przyczynia się do ochrony komórek. Głównymi składnikami aktywnymi żeń-szenia są ginsenozydy, które zaliczane są do grupy związków określanych jako saponiny triterpenowe. Przede wszystkim to one odpowiadają za jego cenne właściwości. Warto zwrócić uwagę, że Korean Ginseng z linii Trec Vitality standaryzowany jest na zawartość 10% ginsenozydów, czyli każda porcja to aż 50 mg ginsenozydów.
ID: 431304
Cena jednostkowa: 0,67 zł /1g

Składniki

ekstrakt żeń-szenia Koreańskiego [korzeń] (Panax ginseng) [10% ginsenozydów] (78,7%); otoczka kapsułki (żelatyna; barwniki – dwutlenek tytanu, tlenki i wodorotlenki żelaza, błękit patentowy V); substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych. Produkt może zawierać mleko, soję, zboża zawierające gluten, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Po otwarciu spożyć w ciągu 3 miesięcy.
Sposób użycia: Jednorazową porcję produktu - 1 kapsułkę popić ok. 300 ml wody. Stosować 1 porcję dziennie, najlepiej przed śniadaniem.
Rodzaj: kapsułki
Rodzaj rejestracji: suplement diety