Trec CM3 Powder

suplement diety o smaku ananasowym, 500 g

139 99
DODANO
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Trec CM3 Powder

Kreatyna Trec CM3 Powder to preparat zawierający krystalicznie czysty jabłczan kreatyny w zwiększonej dawce. Jest to wyjątkowo stabilna, odporna na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego i bardzo dobrze rozpuszczalna forma kreatyny. W przeciwieństwie do zwykłego monohydratu, jabłczan kreatyny nie wywołuje typowych efektów ubocznych, a jego stosowanie prowadzi do intensywniejszego wzrostu siły i masy mięśni. Kreatyna CM3 Powder polecana jest jako środek wspomagający uzyskanie szczytowej formy szczególnie w dyscyplinach siłowych i szybkościowo-siłowych.
ID: 431150
Cena jednostkowa: 0,28 zł /1g

Składniki

jabłczan trikreatyny (95%); substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu); substancja słodząca (sukraloza); aromaty; substancje zagęszczające (guma celulozowa, guma ksantanowa); barwnik (beta-karoten). Produkt może zawierać alergeny takie jak: mleko, soja, pszenica, jęczmień, owies, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.
Sposób użycia: Jednorazową porcję preparatu - 3,5 g (0,5 miarki) rozpuścić w 250-300 ml wody przy użyciu szejkera. Należy stosować 2 porcje dziennie. W dni treningowe: 1 porcja rano po przebudzeniu, 1 porcja 30 min. przed treningiem lub 1 porcja bezpośrednio po treningu. W dni nietreningowe: 1 porcja rano po przebudzeniu, 1 porcja pomiędzy posiłkami lub 1 porcja przed snem.
Rodzaj rejestracji: suplement diety