Trec Creatine Sport

suplement diety o smaku owocowego ponczu, 300 g

64 99
DODANO
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Trec Creatine Sport

Kreatyna jest jednym z najpopularniejszych i najczęściej stosowanych produktów wśród sportowców i osób aktywnych fizycznie. Obecnie monohydrat kreatyny jest najlepiej przebadaną i klinicznie skuteczną formą kreatyny do stosowania w suplementach żywieniowych pod względem wychwytu mięśniowego i zdolności do zwiększania zdolności wysiłkowych o wysokiej intensywności. Mówiąc najogólniej, kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych. Należy pamiętać, że korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 3 g kreatyny dziennie, a ćwiczenia muszą cechować się dużą intensywnością. Trec wychodzi nam naprzeciw. CREATINE Sport to ułatwiona suplementacja, ponieważ jednorazowa porcja tego produktu zawiera dokładnie 3 g monohydratu kreatyny. Dodatkowo kreatyna z linii Endurance została wzbogacona o dekstrozę i taurynę.
ID: 431121
Cena jednostkowa: 0,22 zł /1g

Składniki

monohydrat kreatyny (60 %), dekstroza (20 %), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), aromaty, tauryna (5 %), koncentrat soku z buraka dla smaku malinowego i arbuzowego, barwnik dla smaku wieloowocowego (beta-karoten), barwnik dla smaku kiwi (kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin), substancja słodząca (sukraloza). Produkt może zawierać: mleko, soję, zboża zawierające gluten, jaja, orzeszki ziemne i orzechy.

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produktu nie należy podawać matkom karmiącym, kobietom w ciąży oraz dzieciom. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w suchym pomieszczeniu, w zamkniętym opakowaniu, w temp. 15 - 25 °C w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
Sposób użycia: Jednorazową porcję produktu - 5 g (1 miarka) rozpuścić w 250 ml wody przy użyciu szejkera lub miksera. Należy stosować 1 porcję dziennie.
Rodzaj rejestracji: suplement diety