Veet

plastry do depilacji, 12 szt. + wosk do skóry wrażliwej, 1 opak.

22 99
DODANO
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Veet

Żelowa formuła z Easy-Gel:.- Opływa i aktywnie przywiera do najkrótszych włosków**, nie do skóry. **1,5 mm.- Usuwa włoski z cebulkami, oferując Ci efekt gładkości aż do 28 dni.Daje ci pewność znakomitego efektu już za 1. użyciem, nawet u osób bez doświadczenia w depilacji plastrami z woskiem. Miła w zetknięciu ze skórą żelowa konsystencja.
ID: 390471

Składniki

Plastry z woskiem: Hydrogenated Styrene/Methyl Styrene/Indene Copolymer, Paraffinum Liquidum, Silica, Polyethylene, Pentaerythrityl Tetra-Di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate,Chusteczki: Paraffinum Liquidum, Hexyldecyl Stearate, Parfum, Tocopheryl Acetate, Limonene

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Środki ostrożności_- Zachowaj opakowanie zewnętrzne. Przed użyciem należy zapoznać się ze wszystkimi środkami ostrożności i wskazówkami oraz przestrzegać ich._- Produkt jest odpowiedni do stosowania do nóg, rąk, pach i linii bikini._- Produkt NIE JEST ODPOWIEDNI do użycia na innych obszarach twarzy, głowie, w okolicach oczu, nosa, uszu, w okolicy odbytu, genitaliów, sutków i innych częściach ciała._- Nie stosuj na skórę z żylakami, bliznami, znamionami, wypryskami, uszkodzoną, podrażnioną lub poparzoną słońcem, ani na skórę w obrębie której w przeszłości wystąpiła niepożądana reakcja na wosk. Miedzy kolejnymi depilacjami zawsze odczekaj 72 godziny._- Jeśli zażywasz leki, które mogą oddziaływać na skórę lub jeśli cierpisz na jakiekolwiek schorzenie skóry lub schorzenie, które może mieć wpływ na skórę przed użyciem skonsultuj się z lekarzem._- Stosowanie wosku nie jest odpowiednie dla osób w podeszłym wieku, chorujących na cukrzycę lub przyjmujących doustnie retinoidy._- Jeśli nie stosowałaś wcześniej wosku, zaleca się rozpoczęcie depilacji od nóg. Tylko wtedy, gdy masz doświadczenie możesz przejść do wrażliwych obszarów pod pachami i linii bikini._- Przed użyciem upewnij się, że skóra jest sucha, niepodrażniona, bez śladów kremu, olejku lub dezodorantu._- Przed każdym użyciem SPRAWDŹ REAKCJĘ SWOJEJ SKÓRY. Użyj produkt na mały obszar skóry, który zamierzasz depilować stosując się do instrukcji użycia. Jeśli po 24 GODZINACH nie wystąpi reakcja niepożądana możesz zacząć stosować produkt._- Jeśli podczas użycia wystąpi uczucie pieczenia lub swędzenia, natychmiast usuń produkt za pomocą tylnej części używanego plastra, chusteczki Perfect Finish lub oliwki dla niemowląt, następnie dokładnie spłucz skórę zimną wodą. Jeśli uczucie pieczenia nie ustąpi, skonsultuj się z lekarzem._- Nie depiluj tego samego miejsca więcej niż raz podczas jednego zabiegu._- Przez krótki czas po użyciu skóra może być bardziej wrażliwa, dlatego należy unikać drapania._- Po zastosowaniu produktu zaleca się odczekać 24 godziny przed pływaniem i opalaniem oraz przed użyciem antyperspirantu, produktów perfumowanych, produktów do opalania._- Jeśli zużyjesz wszystkie chusteczki Perfect Finish, możesz użyć oliwki dla niemowląt. Do usuwania wosku nie używaj wody, mydła ani alkoholu._- PRZECHOWUJ PRODUKT W MIEJSCU NIEDOSTĘPNYM DLA DZIECI._- W razie połknięcia natychmiast skonsultuj się z lekarzem i pokaż mu opakowanie produktu._- Unikaj kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast opłucz je obficie wodą i skontaktuj się z lekarzem._- Przechowuj pozostałe plastry w chłodnym, suchym miejscu.
Nazwa wymagana przez prawo: Veet Minima Easy-Gel Plastry z woskiem do nóg i ciała 12 sztuk i 2 chusteczki