Venita

102 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Venita – polska marka kosmetyków do włosów

Marka Venita to polska firma kosmetyczna, która ma w swoim asortymencie wyjątkowe kosmetyki do włosów i ciała. W przeciwieństwie do wielu produktów popularnych marek, te produkowane w Polsce preparaty bazują na roślinnych, naturalnych ekstraktach. Dzięki temu kosmetyki te są w pełni przyjazne dla skóry i nie niszczą struktury włosa.

Historia Fabryki Kosmetyków Venita sięga końca lat 80., kiedy to firmę założyła grupa wykwalifikowanych polskich chemików. Dziś powstające tam produkty są sprzedawane w wielu krajach na całym świecie – firma posiada kilkanaście marek dedykowanych różnym kategoriom kosmetyków do włosów i pielęgnacji ciała.

W asortymencie marki Venita znajdziesz przede wszystkim wysokiej jakości produkty do koloryzacji – od w 100% naturalnych farb ziołowych, przez hennę w różnych odcieniach, po spraye koloryzujące do włosów pozwalające tymczasowo zmienić ich kolor.

Venita – naturalna henna do włosów

Głównym składnikiem większości produktów Venita jest henna. Ten intensywnie barwiący proszek jest od wieków stosowany do koloryzacji. Substancja ta pozwala efektownie przyciemnić oraz pogłębić barwę włosów, tworząc piękne odcienie brązów i rudości. Henna brwi to z kolei sposób na podkreślenie spojrzenia – i wygodna alternatywa dla codziennego makijażu.

Ma też właściwości pielęgnujące – nałożenie henny na włosy pozwala nadać fryzurze zdrowy wygląd i piękny, naturalny blask. Jego źródłem są liście i pędy rośliny z gatunku lawsonia bezbronna.

Henna Venita jest dostępna w formie:

  • profesjonalnej henny do brwi w proszku w trzech najważniejszych kolorach: czarnym, brązowym i grafitowym,
  • farby do włosów bez amoniaku i utleniaczy, w postaci łatwego w aplikacji balsamu koloryzującego w wielu różnych odcieniach od blondu przez ciemny brąz, po rudość i czerwień,
  • odżywki koloryzującej z naturalnej henny, która pielęgnuje i wzmacnia włosy, jednocześnie nadając im piękną, głęboką barwę,
  • naturalnej, ziołowej farby do włosów Venita 100% Natural, składającej się tylko z roślinnych składników, bez syntetycznych barwników, utleniaczy czy substancji pochodzenia zwierzęcego.