Vitammy Hydra

irygator do zębów czarny, 1 szt.

179 00
DODANO
HITY CENOWE! Produkty dla mężczyzn
od 79 zł po zalogowaniu
Odbiór w paczkomacie: 1-2 dni robocze
Do domu: 1-2 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
Sprzedawane przez Hebe Partner

Przeczytaj więcej o Vitammy Hydra

Irygator do zębów VITAMMY HYDRA Bezpieczna alternatywa dla nitkowania zębów!

Irygator do zębów VITAMMY HYDRA to urządzenie, które umożliwi bezpieczną i skuteczną higienę jamy ustnej. Poznaj korzyści stosowania irygatora do zębów i zapewnij sobie codzienną pielęgnację jak w gabinecie stomatologicznym

Irygator VITAMMY HYDRA dla uczucia świeżości i zdrowych zębów

Irygator dentystyczny VITAMMY HYDRA zapewnia najlepsze oczyszczenie kieszeni dziąsłowych, nie dopuszczając do zalegania płytki nazębnej. Regularne oczyszczanie miejsc najbardziej narażonych na gromadzenie się bakterii chroni przed występowaniem stanów zapalnych, kamienia zębnego, które prowadzą do paradontozy.

Skuteczna i delikatna higiena jamy ustnej.

Płyn znajdujący się w zbiorniku irygatora jest wystrzeliwany pod ciśnieniem, które można regulować. Strumień wody skutecznie usuwa resztki pokarmu, czy osad nazębny ze szkliwa i przestrzeni między zębowych. Irygator jest znacznie skuteczniejszy niż nitka dentystyczna, a przy tym delikatniejszy dla dziąseł.

Obrotowe końcówki 360° Irygator VITAMMY HYDRA wyposażony jest w obrotowe końcówki, które zapewniają maksymalną precyzję i wygodę podczas użytkowania.

Dla kogo irygator dentystyczny VITAMMY HYDRA?

Irygator jest szczególnie polecany dla osób z chorobami przyzębia, ciasnym zgryzem i osobom noszącym aparaty ortodontyczne. Irygator VITAMMY HYDRA to również doskonały wybór dla wszystkich, którzy uwielbiają dbać o higienę jamy ustnej.

Trzy tryby pracy irygatora VITAMMY HYDRA:

Tryb delikatny- zalecany, w przypadku pierwszego użycia irygatora oraz przy bardzo wrażliwych zębach i dziąsłach. Tryb normalny -dedykowany osobom z aparatem ortodontycznym. Tryb pulsacyjny - służy do głębokiego oczyszczania przestrzeni między zębowych.

Wodoodporna konstrukcja

Irygator VITAMMY HYDRA został wyposażony w wodoodporną konstrukcję IPX7, dzięki czemu można go myć bezpośrednio pod strumieniem wody.

Ergonomia i wygoda

Irygator Vitammy Hydra otrzymujesz w zestawie z 2 końcówkami, przewodem ładowania USB oraz instrukcją obsługi. Możliwość szybkiego ładowania i bezprzewodowa praca irygatora zdecydowanie ułatwią codziennie korzystanie z urządzenia. Pojemnik na wodę o pojemności 180 ml idealnie wystarczy na jednokrotne użycie tak, aby zapewnić przepłukanie wszystkich przestrzeni między zębowych. Zbiornik łatwo można zdemontować, aby go opłukać i ponownie napełnić. W pełni naładowany irygator może pracować do 2,5 godziny.

Dostępne specjalistyczne końcówki do irygacji

Istnieje możliwość dokupienia zestawów specjalistycznych końcówek do irygatora VITAMMY HYDRA . Zestawy są dostępne w dwóch kolorach czarnym i białym.

KOŃCÓWKA STANDARDOWA - odpowiednia do usuwania resztek pokarmów. Doskonale usuwa bakterie z przestrzeni między zębowych nawet bardzo ciasnych oraz dociera tam gdzie nie uda się to zwykłej szczoteczce.

KOŃCÓWKA PERIODONTALNA - ZRASZACZ KIESZONKOWY OKOŁOZĘBOWY - polecana na paradontozę i dla osób z dolegliwościami dziąseł.

KOŃCÓWKA ORTODONTYCZNA - polecana dla osób noszących aparaty ortodontyczne, protezy, korony, mosty, implanty.

KOŃCÓWKA DO JĘZYKA - odpowiednia do czyszczenia powierzchni języka.

ID: 45142659