Vitammy TAPE 1

taśma kinezjologiczna, cielista, 1 szt.

29 16
DODANO
Odbiór w paczkomacie: 1-2 dni robocze
Do domu: 1-2 dni robocze
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
Sprzedawane przez Hebe Partner

VITAMMY TAPE 1 cielista

IDEALNE WSPARCIE DLA TWOJEGO CIAŁA

Taśmy kinezjologiczne VITAMMY Tape 1 to idealne wsparcie dla Twojego ciała.

VITAMMY Tape 1 to wysokiej jakości taśma do kinezjoterapii, wolna od lateksu. Jest to wyrób medyczny przeznaczony do różnych rodzajów fizjoterapii: przeciwbólowej, ortopedycznej, neurologicznej, pooperacyjnej oraz sportowej. Pomaga łagodzić ból, redukować napięcie mięśniowe oraz zmniejszać zastoje i obrzęki limfatyczne.

Taśma kinezjologiczna VITAMMY Tape 1 charakteryzuje się wyjątkową miękkością i komfortem użytkowania, a jej wodoodporność pozwala na niezawodne działanie nawet w trudnych warunkach, wspierając szybki powrót do pełnej sprawności.

Taśma kinezjologiczna, miękka, wodoodporna i komfortowa

Duży wachlarz kolorów

Wodoodporna

Miękka i komfortowa

KINESIOTAPING: TECHNIKA PLASTROWANIA UŻYWANA PRZEZ SPORTOWCÓW I FIZJOTERAPEUTÓW

Kinesiotaping to metoda plastrowania wykorzystywana zarówno przez sportowców, jak i fizjoterapeutów. Taśmy kinezjologiczne są pomocne w leczeniu dolegliwości mięśniowych i stawowych, łagodząc ból, zmniejszając obrzęki oraz poprawiając krążenie krwi.

ZADANIA TAPINGU: DZIAŁANIE PRZECIWBÓLOWE I PRZECIWOBRZĘKOWE

Zadaniem tapingu jest działanie przeciwbólowe i przeciwobrzękowe. Proces ten polega na delikatnym ściąganiu ku górze warstwy skóry, co umożliwia lepsze ukrwienie mięśni znajdujących się pod nią. Efektem jest zmniejszenie bólu oraz poprawa ruchomości.

TAPING TWARZY: PODNOSZENIE OWALU I WYGŁADZANIE ZMARSZCZEK

Działanie taśm do kinesiotapingu twarzy obejmuje podniesienie owalu twarzy, wygładzanie zmarszczek oraz redukcję opuchlizny. Dzięki temu metoda ta wspiera zarówno estetykę, jak i zdrowie skóry.

TAŚMA KINEZJOLOGICZNA TAPE1 MOŻE BYĆ STOSOWANA W CELU:
  • łagodzenia bólu - taśma działa jak drugie mięśnie i pomaga w rozluźnieniu napięcia, dzięki czemu redukuje uczucie bólu;
  • wspomagania oraz regeneracji mięśni - przyspiesza proces powrotu do formy;
  • poprawy krążenia krwi - pomaga w zwiększeniu przepływu krwi, zwiększając dostęp tlenu do tkanek i organów;
  • zmniejszenia napięcia mięśniowego;
  • zmniejszenia obrzęków i zastojów limfatycznych;
  • rozluźnienia tkanek miękkich;
  • korekty nieprawidłowej pozycji stawów i ich stabilizacji.
CZY MOŻNA SAMODZIELNIE NAKLEJAĆ TAŚMY KINEZJOLOGICZNE VITAMMY TAPE 1

Samodzielna aplikacja taśm kinezjologicznych VITAMMY Tape 1 jest możliwa, ale zaleca się skonsultowanie się z fizjoterapeutą. Naklejanie taśm wymaga odpowiedniej wiedzy i praktycznych umiejętności.

W zależności od problemu medycznego i celu terapeutycznego, taśmy mogą służyć do stabilizacji stawów, korekcji położenia mięśni oraz poprawy przepływu płynu tkankowego. Każda aplikacja musi być precyzyjnie dopasowana do indywidualnych potrzeb pacjenta, dlatego ważne jest, aby nauczyć się prawidłowej techniki od specjalisty. Odpowiednio nałożone taśmy mogą przynieść ulgę w bólu, zmniejszyć obrzęki oraz wspierać proces rehabilitacji.

JAK DŁUGO MOŻNA NOSIĆ TAŚMY VITAMMY TAPE1

Jeżeli plastry były prawidłowo przyklejone (na ogoloną i oczyszczoną skórę) to powinny utrzymywać się na ciele około 7 dni. Po tym czasie warto jest je zmienić. Generalnie nie ma ograniczeń czasowych pod warunkiem, że nie wystąpiła reakcja alergiczna lub inna niepożądana. Dodatkową zaletą taśm jest możliwość kontaktu z wodą. Można ćwiczyć mając naklejone plastry do kinesiotapingu. Można również się z nimi kąpać.

SKŁAD: Bawełna 97%, spandex, klej akrylowy. Szerokość taśmy 5 cm. Długość taśmy 5 m.

Przeczytaj więcej o Vitammy TAPE 1

Taśmy kinezjologiczne VITAMMY Tape 1 to optymalne wsparcie dla twojego ciała

Taśma VITAMMY Tape 1 do kinezjoterapii to bezlateksowy wyrób medyczny najwyższej jakości. Taśmy Tape 1 są przeznaczone do fizjoterapii przeciwbólowej, ortopedycznej, neurologicznej, pooperacyjnej oraz sportowej. Łagodzą ból, zmniejszają napięcie mięśniowe oraz zastoje i obrzęki limfatyczne.

Taśma kinezjologiczna VITAMMY Tape 1 to najwyższej jakości miękkie i komfortowe, wodoodporne taśmy, które pomogą Ci w szybkim i skuteczny powrocie do pełnej sprawności.

Kinesiotaping to technika plastrowania używana przez sportowców i fizjoterapeutów

Pomoże w leczeniu dolegliwości ze strony mięśni i stawów. Efektem stosowania taśmy kinezjologicznej jest m.in. złagodzenie bólu, zniesienie obrzęków i poprawa krążenia.

Zadaniem tapingu jest działanie przeciwbólowe i przeciwobrzękowe. Odbywa się to poprzez ściąganie ku górze warstwy skóry, pozwalając na lepsze ukrwienie znajdujących się pod nią mięśni. Dzięki temu skutkuje to mniejszym bólem oraz redukcją upośledzenia ruchowego.

Taping twarzy - działanie taśm do kinesiotapingu twarzy polega na podniesienie owalu twarzy, wygładzaniu zmarszczek, a także redukcji opuchlizny.

Taśma kinezjologiczna VITAMMY Tape 1 może być stosowana w celu:

łagodzenia bólu - taśma działa jak drugie mięśnie i pomaga w rozluźnieniu napięcia, dzięki czemu redukuje uczucie bólu;

wspomagania oraz regeneracji mięśni - przyspiesza proces powrotu do formy;

poprawy krążenia krwi - pomaga w zwiększeniu przepływu krwi, zwiększając dostęp tlenu do tkanek i organów;

poprawy postawy ciała - dzięki dobrej technice aplikacji taśmy, poprawia utrzymać prawidłową postawę ciała;

zmniejszenia napięcia mięśniowego;

zmniejszenia obrzęków i zastojów limfatycznych;

rozluźnienia tkanek miękkich; • korekty nieprawidłowej pozycji stawów i ich stabilizacji;

kinesiotapingu twarzy, efektem którego jest podniesienie owalu twarzy, wygładzaniu zmarszczek, a także redukcja opuchlizny.

Czy można samemu naklejać taśmy kinezjologiczne VITAMMY Tape 1?

Samodzielna aplikacja taśm do kinesiotapingu jest możliwa. Jednak każde samodzielne plastrowanie powinno być wykonane dopiero po konsultacji z fizjoterapeutą. Naklejanie plastrów wymaga wiedzy oraz sprawdzonych w praktyce umiejętności. W zależności od problemu medycznego oraz celu terapeutycznego, taśma ma stabilizować, korygować położenie, poprawiać przepływ płynu tkankowego.

Jak długo można nosić taśmy VITAMMY Tape 1?

Jeżeli plastry były prawidłowo przyklejone (na ogoloną i oczyszczoną skórę) to powinny utrzymywać się na ciele około 7 dni. Po tym czasie warto jest je zmienić. Generalnie nie ma ograniczeń czasowych pod warunkiem, że nie wystąpiła reakcja alergiczna lub inna niepożądana. Dodatkową zaletą taśm jest możliwość kontaktu z wodą. Można ćwiczyć mając naklejone plastry do kinesiotapingu. Można również się z nimi kąpać.

SKŁAD: Bawełna 97%, spandex, klej akrylowy. Szerokość taśmy 5 cm. Długość taśmy 5 m.

ID: 58878456