Durex Feel Thin

prezerwatywy, 12 szt./1 opak.

36 99
DODANO
Dodatkowy rabat na produkty z oznaczeniem HOT
od 15 zł przez paczkomat dla wszystkich
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Durex Feel Thin

• Powiększony rozmiar - większa niż uniwersalna szerokość nominalna prezerwatywy (57mm), dla nie mieszczących się w standardowym wymiarze.

• Standardowa grubość lateksu - ochrona jaką znasz, najpopularniejszy pod względem grubości model na rynku.

• Więcej lubrykantu - dodatkowa ilość żelu intymnego zapewnia lepsze nawilżenie i gładkość podczas stosunku.

• Kształt Easy-on - lepiej dopasowujący się do członka i ułatwiający zakladanie prezerwatyw.

• Bezpieczny seks - prezerwatywa to najskuteczniejszy dostępny sposób ochrony przed chorobami przenoszonymi drogą płciową i wirusem HIV.

Durex Feel Thin w nowej odsłonie i większym rozmiarze XXL. Możesz cieszyć się ulubionymi prezerwatywami Feel Thin z dodatkowym nawilżeniem dopasowując wielkość do osobistych wymagań. Dobry seks to seks komfortowy, zadbaj więc o własną wygodę i bezpieczeństwo wybierając odpowiedni rozmiar. Feel Thin to gładkie prezerwatywy o standardowej grubości z większą ilością lubrykantu dla zwiększonej wilgotności i ochrony przed zbyt mocnym tarciem.

Podkręć namiętność nie martwiąc się o suchość Durex to popularna marka wybierana przez użytkowników na całym świecie. Jakość prezerwatyw Durex jest potwierdzona dzięki testom dermatologicznym, a każda seria jest testowana elektronicznie dla najwyższej jakości ochrony.'

ID: 384611

Składniki

Naturalna guma lateksowa

Informacje dodatkowe

Podmiot odpowiedzialny: Reckitt Benckiser (Poland) S.A. - Health
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Kluczem jest wiedza i świadomość, dlatego przeczytaj instrukcję używania znajdującą się w środku, zwłaszcza jeśli używasz prezerwatyw do seksu analnego lub oralnego. Pamiętaj, że żadna metoda antykoncepcji nie chroni w 100% przed ciążą, HIV lub chorobami przenoszonymi drogą płciową. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Przechowywanie: Chronić przed światłem, Chronić przed wilgocią, W miejscu niedostępnym dla dzieci, W oryginalnym opakowaniu, W temperaturze pokojowej
Przeznaczenie: Dla mężczyzn
Nazwa wymagana przez prawo: Durex Feel Thin XL Prezerwatywy 12 sztuk