Yope

83 produkty

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

YOPE – polskie kosmetyki naturalne do codziennego użytku

Marka YOPE pojawiła się na polskim rynku, by spełnić marzenie o dostępności unikalnych produktów codziennego użytku. W jej ofercie znajdziesz naturalne mydła w płynie, żele pod prysznic, mydła kuchenne oraz uzupełniające je balsamy do ciała i kremy do rąk. Produkty YOPE są źródłem dobrych emocji i codziennej przyjemności.

Kosmetyki YOPE wyróżniają trzy kluczowe cechy:

  • receptury – dopracowane składy mydeł naturalnych i innych eko kosmetyków YOPE są przyjazne środowisku i bezpieczne dla skóry całej rodziny. Łagodne formuły zawierają ponad 90% naturalnych składników – maseł i olejów roślinnych, cennych ekstraktów i delikatnych substancji myjących. Kosmetyki YOPE są też wolne od parabenów, SLS, SLES i silikonów,
  • zapachy – wyszukane, ciekawe i trwałe kompozycje zapachowe bazują na naturalnych nutach kwiatowych i ziołowych,
  • design – dzięki oryginalnym opakowaniom kosmetyki YOPE wyróżniają się na każdej półce.

Dodatkowo mydła naturalne marki YOPE powstają w zdecydowanej większości na podstawie wegańskich formuł, nie zawierają składników odzwierzęcych i nie są testowane na zwierzętach. Ekologiczne opakowania kosmetyków YOPE nadają się do recyklingu.

Kosmetyki naturalne YOPE z serii Kwiat Lipy – wsparcie dla pszczół

Produkty marki YOPE są przyjazne nie tylko ich użytkownikom, ale też planecie. Nowa seria kosmetyków naturalnych Kwiat Lipy została stworzona z myślą o pszczołach i o tym, by je chronić i wspierać w codziennej pracy.

Procent ze sprzedaży kosmetyków YOPE z serii Kwiat Lipy producent przekaże fundacji Łąka, która rozsiewa w miastach kwietne łąki i zajmuje się edukacją ekologiczną. Za przekazaną kwotę zostanie wysianych tysiąc metrów kwadratowych łąk, na których zakwitnie milion kwiatów, z których skorzysta aż 15 milionów zapylaczy. Dzięki łąkom marka pomoże pszczołom oraz innym owadom: chrząszczom, motylom i mrówkom.

Seria kosmetyków Kwiat Lipy obejmuje trzy produkty: naturalny żel pod prysznic, naturalne mydło do rąk z formułą TGA i krem do rąk YOPE. Wszystkie zawierają cenne ekstrakty z trzech kwiatów: lipy, nagietka i rumianku, a także ekstrakt z nasion lnu. Najważniejszy wśród nich, ekstrakt z kwiatów lipy, chroni skórę przed działaniem wolnych rodników, wzmacnia jej naturalną barierę ochronną i ogranicza utratę wilgoci. Naturalne ekstrakty z nasion lnu, z kwiatów nagietka i rumianku łagodzą z kolei stany zapalne, koją podrażnienia i przyspieszają odbudowę naskórka.