YOSKINE

43 produkty
  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj
Czytaj więcej

Kosmetyki Yoskine – polsko-japoński miszmasz

Choć wielu kojarzy markę Yoskine, niewielu wie, że za jej sukces odpowiada grupa Dax Cosmetics, czyli jeden z niekwestionowanych liderów polskiej branży kosmetycznej. Nie ma się czemu dziwić – w końcu słowo Yoskine nie brzmi typowo polsko, lecz raczej egzotycznie. Skąd taka nazwa u polskiego producenta? Marka czerpie sporo z azjatyckich tradycji kosmetycznych i medycyny ludowej – stąd pomysł na nawiązanie do tego już w samej nazwie.

Głównym obszarem zainteresowań specjalistów Yoskine jest przeciwzmarszczkowa pielęgnacja twarzy. Dlatego też w ofercie marki znajdziesz sporo kosmetyków ukierunkowanych na ochronę i odbudowę elastylowo-kolagenowej warstwy skóry. O ich skuteczności świadczą nie tylko pozytywne opinie zadowolonych klientek, ale przede wszystkim wyniki innowacyjnych badań parametrów biometrycznych skóry, które bezsprzecznie potwierdzają jej ujędrnienie oraz widoczne spłycenie zmarszczek.

Yoskine – Yin i Yang w pielęgnacji skóry

Jednym z największych osiągnięć ekspertów Yoskine jest technologia IN-YO, bazująca na filozofii Yin i Yang. Jak to działa?

  • IN’DETOX – to nic innego jak detoksykacja skóry poprzez naturalne oczyszczenie jej komórek. Zabieg ten przyspiesza wymianę komórkową, jak również sprawia, że skóra łatwiej wchłania substancje aktywne z kolejnych etapów pielęgnacji.
  • YO’ACTIVE – drugi etap pielęgnacyjny, w którym dostarczasz skórze składników aktywnych o działaniu odżywczym i odmładzającym.

Tylko stosując pełną, dwuetapową pielęgnację skóry IN-YO od Yoskine, możesz liczyć na spektakularne efekty działania składników aktywnych, na których bazują kosmetyki marki.

Ekskluzywne produkty dopasowane do potrzeb skóry

Oferta Yoskine obejmuje całą gamę ultraskutecznych kosmetyków do pielęgnacji twarzy, które wyróżnia to, że zamiast działać uniwersalnie, są ukierunkowane na potrzeby konkretnej skóry. I właśnie dlatego kremy i inne kosmetyki do twarzy Yoskine zachwycają swoją niezrównaną skutecznością – w końcu kluczem do sukcesu jest tu dopasowanie nie tylko do typu cery, lecz również do jej wieku i indywidualnych upodobań. To pielęgnacja twarzy skrojona miarę Twoich indywidualnych potrzeb!

100% bezpieczne
płatności przez payu

14 dni na zwrot
także w drogeriach

Darmowa dostawa
od 25 zł dla klientów zalogowanych

Darmowy odbiór
W ponad 260 Drogeriach

gwarancja
oryginalności