promotion
promotion

Bandi Anti Acne

antytrądzikowy peeling kwasowy do twarzy, 30 ml

4.5

Kwasy kojarzą Ci się jedynie z profesjonalnymi zabiegami u kosmetyczki? Sięgnij po peeling kwasowy Bandi i pozbądź się niedoskonałości w domowym zaciszu – raz na zawsze!

Bandi Anti Acne
Bandi Anti Acne
000000000000281890 000000000000281890 Dermokosmetyki > Oczyszczanie > Peelingi
56 99
44 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Bandi Anti Acne

ID 281890
Cena jednostkowa: 149,97 zł /100ml

Kosmetyk bazuje na 3 kwasach o działaniu bakteriobójczym i przeciwzapalnym – są to kwas salicylowy, migdałowy oraz pirogronowy. Takie połączenie składników aktywnych może więc zmniejszyć widoczność zmian trądzikowych, wyrównać produkcję sebum, które jest jedną z przyczyn powstawania niedoskonałości, a nawet złagodzić blizny potrądzikowe. Skóra będzie więc widocznie gładsza i dogłębnie oczyszczona.

Jak używać peelingu kwasowego Bandi? Przy pomocy dołączonej do opakowania pipetki odmierz kilka kropli, wmasuj je dokładnie w oczyszczoną skórę twarzy i pozostaw na około 10 minut. Po tym czasie dokładnie spłucz i od razu zaaplikuj na skórę krem nawilżający.

Uwaga! Zawarte w kosmetyku kwasy mogą uwrażliwić skórę na promieniowanie słoneczne. W czasie stosowania produktu należy unikać nadmiernej ekspozycji na słońce i stosować kremy z ochroną UV. Ich bogaty wybór zajdziesz w ofercie marki Bandi!

Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z informacjami o produkcie dostępnymi na Stronie Drogerii Hebe oraz – w miarę możliwości - skorzystaj również z innych źródeł informacji. Przed użyciem produktu zapoznaj się z opisem i oznakowaniem produktu na opakowaniu zewnętrznym (jeżeli jest dostępne) oraz na pojemniku a także z pozostałymi informacjami doręczonymi wraz z produktem.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 30 ml

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Nie stosować w produktach dla dzieci poniżej 3 lat, Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę, Nie połykać, Unikać kontaktu z oczami, Chronić przed dziećmi, Przy kontakcie ze skórą może powodować reakcję alergiczną, Przeczytać uważnie sposób użycia, Unikać kontaktu z oczami lub z podrażnioną skórą, Częste stosowanie przez dzieci nie jest zalecane, Chronić przed dostaniem się do ust i nosa dziecka, Nie stosować dla dzieci poniżej 3 lat, Nie stosować w okolicach podpieluszkowych

Trwałość od otwarcia: 6 mies.

Sposób użycia: Stosuj kilka kropli, min. 3 razy w tygodniu na noc. Unikaj kontaktu preparatu z oczami i błonami śluzowymi. Najlepsze rezultaty przynosi przy jednoczesnym stosowaniu pozostałych produktów z linii Anti-Acne. Ze względu na zawartość kwasów i specyfikę działania produktu, w przypadku cery wrażliwej może wystąpić nasilona reakcja skóry, dlatego należy wykonać test tolerancji. Na skórę w okolicy żuchwy nanieść niewielką ilość preparatu i obserwować reakcję natychmiastową, a także po 1,8 i 24 godzinach. Aplikację powtórzyć po 24 godzinach. W przypadku silnego podrażnienia lub wystąpienia zmian skórnych (wysypka, utrzymujący się rumień, swędzenie, obrzęk, wysięk) należy odstąpić od stosowania produktu na całej twarzy.

Testowany dermatologicznie: TAK

Działanie: Seboregulujące

Nazwa wymagana przez prawo: Peeling kwasowy antytrądzikowy

Składniki

Propylene Glycol, Aqua/Water, Glycereth-18 Ethylhexanoate, Mandelic Acid, Glycereth-18, Salicylic Acid, Pyruvic Acid, Hydroxyethylcellulose, Polyacrylamide, C 13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Sodium Hydroxide
4.5
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię