Bandi Anti Acne

skoncentrowana ampułka antytrądzikowa do twarzy, 30 ml

ID 282023
Cena jednostkowa: 159,97 zł /100ml
5.0
(Opinii 5)

Pożegnaj zaskórniki i niedoskonałości dzięki sile dermokosmetyku! Skoncentrowana ampułka antytrądzikowa Bandi została stworzona z myślą o cerze trądzikowej, zanieczyszczonej, mieszanej i tłustej.

Bandi Anti Acne 000000000000282023 000000000000282023 Bandi Anti Acne Dermo > Pielęgnacja twarzy > Toniki i ampułki
47 99
DODANO
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Gwarancja oryginalności

Przeczytaj więcej o Bandi Anti Acne

Dzięki lekkiej, płynnej formule produkt łatwo się wchłania i zaczyna skutecznie działać natychmiast po nałożeniu na skórę.

W ampułce z serii Anti Acne zamknięto dwie substancje aktywne – kwas salicylowy oraz olejek z drzewa herbacianego. Ukoją one Twoją skórę, głęboko ją oczyszczą i ograniczą ilość wydzielanego sebum. Stany zapalne zostaną złagodzone, a ilość niedoskonałości oraz zaskórników widocznie się zmniejszy. Koloryt skóry wyrówna się, a przebarwienia potrądzikowe staną się jedynie wspomnieniem.

Ampułkę antytrądzikową stosuj na noc, wmasowując kilka kropli w oczyszczoną skórę twarzy, omijając okolice oczu. Używaj jej codziennie, z wyjątkiem dni, w których wykonujesz peeling kwasowy antytrądzikowy. Przed pierwszym użyciem ampułki wykonaj test tolerancji. Nanieś odrobinę produktu w okolicy żuchwy i sprawdź, jak reaguje Twoja skóra.

Walcz z niedoskonałościami jeszcze skuteczniej! Sięgnij po pozostałe produkty z serii Anti Acne, aby uzyskać najlepsze rezultaty w pielęgnacji swojej skóry.

Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z informacjami o produkcie dostępnymi na Stronie Drogerii Hebe oraz – w miarę możliwości - skorzystaj również z innych źródeł informacji. Przed użyciem produktu zapoznaj się z opisem i oznakowaniem produktu na opakowaniu zewnętrznym (jeżeli jest dostępne) oraz na pojemniku a także z pozostałymi informacjami doręczonymi wraz z produktem.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 30 ml

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Nie stosować w produktach dla dzieci poniżej 3 lat, Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę, Nie połykać, Unikać kontaktu z oczami, W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem, Stosować zgodnie ze sposobem użycia, Chronić przed dziećmi, Przeczytać uważnie sposób użycia, Unikać kontaktu z oczami lub z podrażnioną skórą, Częste stosowanie przez dzieci nie jest zalecane, Chronić przed dostaniem się do ust i nosa dziecka, Nie stosować dla dzieci poniżej 3 lat, Nie stosować w okolicach podpieluszkowych

Trwałość od otwarcia: 6 mies.

Testowany dermatologicznie: Tak

Nazwa wymagana przez prawo: Skoncentrowana ampułka antytrądzikowa

Składniki

Propylene Glycol, Dimethyl Isosorbide, Aqua/Water, Polysorbate-20, Salicylic Acid, Polyacrylate Crosspolymer-6, 4-Terpineol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide

opinie klientów

5.0
(Opinii 5)
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
opinie
47 99
DODANO
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Gwarancja oryginalności