promotion

Bandi Anti Acne

skoncentrowana ampułka antytrądzikowa do twarzy, 30 ml

4.5
Zawarte na stronie opinie zostały dodane przez zarejestrowanych Klientów Hebe, ale nie zostały potwierdzone zakupem lub użyciem produktu.
Preparat o wysokim stężeniu substancji aktywnych przeznaczony do pielęgnacji skór skłonnych do niedoskonałości. Płynna formuła ampułki umożliwia penet...
DARMOWA DOSTAWA OD 59ZŁ DLA ZALOGOWANYCH
Bandi Anti Acne
Bandi Anti Acne
41 59
Najniższa cena, która obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 41,59 zł
51,99 zł
Regularna cena bez promocji
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Bandi Anti Acne

ID 282023
Cena jednostkowa: 138,63 zł /100ml

Dzięki lekkiej, płynnej formule produkt łatwo się wchłania i zaczyna skutecznie działać natychmiast po nałożeniu na skórę.

W ampułce z serii Anti Acne zamknięto dwie substancje aktywne – kwas salicylowy oraz olejek z drzewa herbacianego. Ukoją one Twoją skórę, głęboko ją oczyszczą i ograniczą ilość wydzielanego sebum. Stany zapalne zostaną złagodzone, a ilość niedoskonałości oraz zaskórników widocznie się zmniejszy. Koloryt skóry wyrówna się, a przebarwienia potrądzikowe staną się jedynie wspomnieniem.

Ampułkę antytrądzikową stosuj na noc, wmasowując kilka kropli w oczyszczoną skórę twarzy, omijając okolice oczu. Używaj jej codziennie, z wyjątkiem dni, w których wykonujesz peeling kwasowy antytrądzikowy. Przed pierwszym użyciem ampułki wykonaj test tolerancji. Nanieś odrobinę produktu w okolicy żuchwy i sprawdź, jak reaguje Twoja skóra.

Walcz z niedoskonałościami jeszcze skuteczniej! Sięgnij po pozostałe produkty z serii Anti Acne, aby uzyskać najlepsze rezultaty w pielęgnacji swojej skóry.

Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z informacjami o produkcie dostępnymi na Stronie Drogerii Hebe oraz – w miarę możliwości - skorzystaj również z innych źródeł informacji. Przed użyciem produktu zapoznaj się z opisem i oznakowaniem produktu na opakowaniu zewnętrznym (jeżeli jest dostępne) oraz na pojemniku a także z pozostałymi informacjami doręczonymi wraz z produktem.

Cera trądzikowa
Czytaj całość

Informacje dodatkowe

Top składniki: Kwas salicylowy

Dzień/Noc: Noc

Wiek: Uniwersalne

Pojemność: 30 ml

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Nie stosować w produktach dla dzieci poniżej 3 lat, Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę, Nie połykać, Unikać kontaktu z oczami, W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem, Stosować zgodnie ze sposobem użycia, Chronić przed dziećmi, Przeczytać uważnie sposób użycia, Unikać kontaktu z oczami lub z podrażnioną skórą, Częste stosowanie przez dzieci nie jest zalecane, Chronić przed dostaniem się do ust i nosa dziecka, Nie stosować dla dzieci poniżej 3 lat, Nie stosować w okolicach podpieluszkowych

Trwałość od otwarcia: 6 mies.

Sposób użycia: Stosuj codziennie na noc (z wyjątkiem dni, w których aplikujesz Peeling kwasowy antytrądzikowy). Unikaj kontaktu preparatu z oczami i błonami śluzowymi. Nałóż kilka kropli preparatu na dłoń i rozprowadź na skórze twarzy omijając okolice oczu. Najlepsze rezultaty przynosi przy jednoczesnym stosowaniu pozostałych produktów z linii Anti-Acne. Ze względu na zawartość kwasów i specyfikę działania produktu, w przypadku cery wrażliwej może wystąpić nasilona reakcja skóry, dlatego należy wykonać test tolerancji. Na skórę w okolicy żuchwy nanieść niewielką ilość preparatu i obserwować reakcję natychmiastową, a także po 1,8 i 24 godzinach. Aplikację powtórzyć po 24 godzinach. W przypadku silnego podrażnienia lub wystąpienia zmian skórnych (wysypka, utrzymujący się rumień, swędzenie, obrzęk, wysięk) należy odstąpić od stosowania produktu na całej twarzy.

Testowany dermatologicznie: TAK

Działanie: Antybakteryjne

Nazwa wymagana przez prawo: Skoncentrowana ampułka antytrądzikowa

Składniki

Propylene Glycol, Dimethyl Isosorbide, Aqua/Water, Polysorbate-20, Salicylic Acid, Polyacrylate Crosspolymer-6, 4-Terpineol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide