Bandi Medical Expert Anti Acne

skoncentrowana ampułka antytrądzikowa do twarzy, 30 ml

51 99
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Bandi Medical Expert Anti Acne

Dzięki lekkiej, płynnej formule produkt łatwo się wchłania i zaczyna skutecznie działać natychmiast po nałożeniu na skórę.

W ampułce z serii Anti Acne zamknięto dwie substancje aktywne – kwas salicylowy oraz olejek z drzewa herbacianego. Ukoją one Twoją skórę, głęboko ją oczyszczą i ograniczą ilość wydzielanego sebum. Stany zapalne zostaną złagodzone, a ilość niedoskonałości oraz zaskórników widocznie się zmniejszy. Koloryt skóry wyrówna się, a przebarwienia potrądzikowe staną się jedynie wspomnieniem.

Ampułkę antytrądzikową stosuj na noc, wmasowując kilka kropli w oczyszczoną skórę twarzy, omijając okolice oczu. Używaj jej codziennie, z wyjątkiem dni, w których wykonujesz peeling kwasowy antytrądzikowy. Przed pierwszym użyciem ampułki wykonaj test tolerancji. Nanieś odrobinę produktu w okolicy żuchwy i sprawdź, jak reaguje Twoja skóra.

Walcz z niedoskonałościami jeszcze skuteczniej! Sięgnij po pozostałe produkty z serii Anti Acne, aby uzyskać najlepsze rezultaty w pielęgnacji swojej skóry.

Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z informacjami o produkcie dostępnymi na Stronie Drogerii Hebe oraz – w miarę możliwości - skorzystaj również z innych źródeł informacji. Przed użyciem produktu zapoznaj się z opisem i oznakowaniem produktu na opakowaniu zewnętrznym (jeżeli jest dostępne) oraz na pojemniku a także z pozostałymi informacjami doręczonymi wraz z produktem.

ID: 282023
Cena jednostkowa: 173,30 zł /100ml
Cera trądzikowa
Skóra trądzikowa to problem powszechny i nie zawsze łatwy do szybkiego opanowania. Jednak warto zdać sobie sprawę z faktu, że o zwiększaniu się stanów zapalnych lub powracających kłopotach z cerą może decydować nieprawidłowo dobrana pielęgnacja cery. W tym artykule przeprowadzimy Cię przez codzienne zabiegi na twarz, które ukoją Twoją cerę trądzikową.
Czytaj całość

Składniki

Propylene Glycol, Dimethyl Isosorbide, Aqua/Water, Polysorbate-20, Salicylic Acid, Polyacrylate Crosspolymer-6, 4-Terpineol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide

Informacje dodatkowe

Top składniki: Kwas salicylowy
Dzień/Noc: Noc
Wiek: Uniwersalne
Pojemność: 30 ml
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Nie stosować w produktach dla dzieci poniżej 3 lat, Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę, Nie połykać, Unikać kontaktu z oczami, W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem, Stosować zgodnie ze sposobem użycia, Chronić przed dziećmi, Przeczytać uważnie sposób użycia, Unikać kontaktu z oczami lub z podrażnioną skórą, Częste stosowanie przez dzieci nie jest zalecane, Chronić przed dostaniem się do ust i nosa dziecka, Nie stosować dla dzieci poniżej 3 lat, Nie stosować w okolicach podpieluszkowych
Trwałość od otwarcia: 6 mies.
Sposób użycia: Stosuj codziennie na noc (z wyjątkiem dni, w których aplikujesz Peeling kwasowy antytrądzikowy). Unikaj kontaktu preparatu z oczami i błonami śluzowymi. Nałóż kilka kropli preparatu na dłoń i rozprowadź na skórze twarzy omijając okolice oczu. Najlepsze rezultaty przynosi przy jednoczesnym stosowaniu pozostałych produktów z linii Anti-Acne. Ze względu na zawartość kwasów i specyfikę działania produktu, w przypadku cery wrażliwej może wystąpić nasilona reakcja skóry, dlatego należy wykonać test tolerancji. Na skórę w okolicy żuchwy nanieść niewielką ilość preparatu i obserwować reakcję natychmiastową, a także po 1,8 i 24 godzinach. Aplikację powtórzyć po 24 godzinach. W przypadku silnego podrażnienia lub wystąpienia zmian skórnych (wysypka, utrzymujący się rumień, swędzenie, obrzęk, wysięk) należy odstąpić od stosowania produktu na całej twarzy.
Testowany dermatologicznie: TAK
Działanie: Antybakteryjne
Nazwa wymagana przez prawo: Skoncentrowana ampułka antytrądzikowa
Wiek: W każdym wieku
Rodzaj cery: Trądzikowa, Z przebarwieniami