Blanx Med Anty-Osad

pasta do mycia zębów, 75 ml

25 99
DODANO
Dodatkowy rabat na produkty z oznaczeniem HAPPY
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Blanx Med Anty-Osad

Pasta do zębów BlanX Med Anty-Osad została opracowana specjalnie do usuwania przebarwień ze szkliwa i przywracania zębom naturalnego białego koloru, jednocześnie dbając o zdrowie i ochronę jamy ustnej. 100 % naturalny proszek z bambusa pomaga usuwać ciemne plamy i przebarwienia pochodzące z dymu tytoniowego, jedzenia, kawy, herbaty i odkładania się płytki nazębnej, zapobiegając przy tym tworzeniu się żółtej warstwy na szkliwie. Połączenie 100 % naturalnego Porostu Arktycznego, jonów fluoru oraz specjalnej wybielającej krzemionki i delikatnych mikrosfer powoduje, że zęby stają się bielsze i mocniejsze. Blanx Med przywraca naturalną i intensywną biel zębów, bez przebarwień i daje natychmiastowe uczucie czystości i świeżości.

Arktyczne porosty
Posiadają swoiste działanie przeciwbakteryjne, zapobiegają tworzeniu się kamienia nazębnego, usuwają przebarwienia, pomagają chronić zęby i śluzówkę jamy ustnej.
Mikroproszek z bambusa + krzemionka
Pomagają usuwać ciemne plamy i przebarwienia pochodzące z dymu tytoniowego, jedzenia, kawy, herbaty i odkładającej się płytki nazębnej, zapobiegając przy tym tworzeniu się żółtej warstwy na szkliwie.
Jony fluoru
Wzmacniają szkliwo, zapobiegają odkładaniu się kamienia nazębnego.
ID: 225497
Cena jednostkowa: 34,65 zł /100ml

Składniki

Aqua,Glycerin,Hydrated Silica,Sorbitol,Silica,Cellulose Gum,Sodium Monofluorophosphate,Xylitol,Aroma,Cetraria Islandica Extract,Usnea Barbata Extract,Bambusa Arundinacea Stem Extract,Mentha Piperita Oil,Papain,Sodium Saccharin,Sodium Myristoyl Sarcosinate,Sodium Methyl Cocoyl Taurate,Sodium Benzoate,Phenoxyethanol,Benzyl Alcohol,Maltodextrin,Anethole,Menthol,Eugenol,Limonene,CI 77891,CI 73360,Sodium Monofluorophosphate 1,1 % (1450 ppm F¯)

Informacje dodatkowe

Pojemność: 75 ml
Podmiot odpowiedzialny: A.B. Berren-Handlowy Sp. z o.o.
Trwałość od otwarcia: Trwałość po otwarciu - 12miesiąc/miesiące/miesięcy
Cechy produktu: intensywne usuwanie przebarwień ze 100% naturalnym mikroproszkiem z bambusa,usuwa uporczywe przebarwienia z: dymu z papierosa, kawy, herbaty, coli, czerwonego wina,pasta dla palaczy,pasta dla kawoszy,pasta dla miłośników herbaty
Nazwa wymagana przez prawo: BlanX Med Nieabrazyjna pasta do zębów anty-osad 75 ml