Blanx Med Anty-Osad

pasta do zębów, 75 ml

4.9
Zawarte na stronie opinie zostały dodane przez zarejestrowanych Klientów Hebe, ale nie zostały potwierdzone zakupem lub użyciem produktu.
Pasta do zębów BlanX Med Anty-Osad została opracowana specjalnie do usuwania przebarwień ze szkliwa i przywracania zębom naturalnego białego koloru, j...
DARMOWA DOSTAWA OD 59ZŁ DLA ZALOGOWANYCH
Blanx Med Anty-Osad
Blanx Med Anty-Osad
25 99
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online
DODANO

Przeczytaj więcej o Blanx Med Anty-Osad

ID 225497
Cena jednostkowa: 34,65 zł /100ml
Pasta do zębów BlanX Med Anty-Osad została opracowana specjalnie do usuwania przebarwień ze szkliwa i przywracania zębom naturalnego białego koloru, jednocześnie dbając o zdrowie i ochronę jamy ustnej. 100% naturalny proszek z bambusa pomaga usuwać ciemne plamy i przebarwienia pochodzące z dymu tytoniowego, jedzenia, kawy, herbaty i odkładania się płytki nazębnej, zapobiegając przy tym tworzeniu się żółtej warstwy na szkliwie. Połączenie 100% naturalnego Porostu Arktycznego, jonów fluoru oraz specjalnej wybielającej krzemionki i delikatnych mikrosfer powoduje, że zęby stają się bielsze i mocniejsze. Blanx Med przywraca naturalną i intensywną biel zębów, bez przebarwień i daje natychmiastowe uczucie czystości i świeżości.

Arktyczne porosty
Posiadają swoiste działanie przeciwbakteryjne, zapobiegają tworzeniu się kamienia nazębnego, usuwają przebarwienia, pomagają chronić zęby i śluzówkę jamy ustnej.
Mikroproszek z bambusa + krzemionka
Pomagają usuwać ciemne plamy i przebarwienia pochodzące z dymu tytoniowego, jedzenia, kawy, herbaty i odkładającej się płytki nazębnej, zapobiegając przy tym tworzeniu się żółtej warstw na szkliwie.
Jony fluoru
Wzmacniają szkliwo, zapobiegają odkładaniu się kamienia nazębnego.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 75 ml

Podmiot odpowiedzialny: A.B. Berren-Handlowy Sp. z o.o.

Trwałość od otwarcia: Trwałość po otwarciu - 12miesiąc/miesiące/miesięcy

Nazwa wymagana przez prawo: BlanX Med Anty-Osad Nieabrazyjna pasta do zębów 75 ml

Składniki

Aqua,Glycerin,Hydrated Silica,Sorbitol,Silica,Cellulose Gum,Sodium Monofluorophosphate,Xylitol,Aroma,Cetraria Islandica Extract,Usnea Barbata Extract,Bambusa Arundinacea Stem Extract,Mentha Piperita Oil,Papain,Sodium Saccharin,Sodium Myristoyl Sarcosinate,Sodium Methyl Cocoyl Taurate,Sodium Benzoate,Phenoxyethanol,Benzyl Alcohol,Maltodextrin,Anethole,Menthol,Eugenol,Limonene,Cl 77891,Cl 73360,Sodium Monofluorophosphate 1,1% (1450 ppm F¯)