null

BLANX

19 produktów
  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj
Czytaj więcej

Skuteczne wybielanie zębów z pastami BlanX

Marka BlanX to innowacyjne produkty do wybielania zębów w domu. Skuteczne formuły past wybielających mają działanie udowodnione w badaniach klinicznych. Pozwalają pozbyć się przebarwień i osadów, a dzięki temu powrócić do naturalnego odcienia szkliwa. Produkty BlanX bywają uznawane za najlepsze pasty wybielające na rynku. Są bowiem nie tylko bardzo efektywne, ale także w pełni bezpieczne dla szkliwa oraz dziąseł.

Naturalne składniki past BlanX zapewniają codzienną, przeciwbakteryjną ochronę:

  • wyciąg z porostu islandzkiego – ma właściwości antybakteryjne, zapobiega infekcjom i próchnicy, redukuje powstawanie kamienia nazębnego i działa łagodząco,
  • krzemionka – naturalne granulki o odpowiednim kształcie zawarte w paście do zębów BlanX w bezpieczny sposób czyszczą zęby, nie wywołując podrażnień,
  • sole fluoru – wzmacniają szkliwo, pomagają odzyskać naturalną jasność zębów i dodatkowo chronią jamę ustną przed szkodliwym wpływem bakterii.

BlanX – system do intensywnego wybielania zębów w domu

Zaawansowany system BlanX White Shock to połączenie najlepszych produktów marki, które umożliwia intensywne wybielanie zębów w domu. Rezultaty są widoczne natychmiast, a już po dwóch tygodniach zęby są jaśniejsze o kilka tonów. W trakcie tej innowacyjnej terapii użytkownik samodzielnie naświetla zęby, przy pomocy specjalnego łuku świetlnego BlanX White Shock LED Bite. Oprócz tego w zestawie znajduje się pasta wybielająca do codziennego mycia zębów – jej stosowanie nie tylko redukuje płytkę nazębną, ale też pozwala chronić dziąsła i zapobiega próchnicy.

BlanXometr – miernik barwy szkliwa BlanX

Aby można było sprawdzić skuteczność wybielania zębów w domu, do każdego produktu marki BlanX dołączony jest miernik bieli zębów – BlanXometr. Za jego pomocą łatwo ocenisz, czy wybielanie nakładkowe, rozjaśnianie za pomocą pasty do zębów lub system świetlny LED przynoszą oczekiwane rezultaty.

Na specjalnym mierniku BlanXometr znajdziesz 3 tony barw o różnej gradacji – dzięki temu, możesz dokładnie określić postępy w wybielaniu zębów. Wystarczy, że przed pierwszym użyciem produktu porównasz i zaznaczysz odcień, który jest najbliższy obecnej barwie Twojego szkliwa. Następnie, z każdym kolejnym dniem możesz śledzić, jak Twoje zęby stają się jaśniejsze.

100% bezpieczne
płatności przez payu

14 dni na zwrot
także w drogeriach

Darmowa dostawa
od 35 zł dla klientów zalogowanych

Darmowy odbiór
W ponad 260 Drogeriach

gwarancja
oryginalności