Blanx White Shock

pasta do mycia zębów, 75 ml

19 89
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Blanx White Shock

Pasta wybielająca z porostami arktycznymi

BlanX White Shock jest jedyną pastą do zębów na świecie z ActiluX, innowacyjną formułą chronioną dwoma międzynarodowymi patentami.

- ActiluX obecny w formule BlanX White Shock odkłada się na powierzchni zębów i pozostaje aktywny przez cały dzień, naturalnie wybielając zęby.
- Za każdym razem, gdy się uśmiechasz, ActiluX wchodzi w reakcję ze światłem i naturalnie wybielają zęby oraz zwalcza bakterie będące przyczyną powstawania płytki nazębnej i próchnicy.
- Formuła BlanX White Shock działa natychmiastowo, w widoczny sposób usuwając przebarwienia osadowe z zębów, implantów i wypełnień.
- Formuła BlanX White Shock naturalnie wybiela bez użycia rozjaśniaczy optycznych i jest bezpieczna dla dziąseł, gdyż nie zawiera nadtlenku.

Jedyna pasta do zębów z Actilux, która aktywnie wybiela przez cały dzień - aktywna przez 24h
ID: 249779
Cena jednostkowa: 26,52 zł /100ml

Składniki

Aqua,Sorbitol,Hydrated Silica,Glycerin,Silica,Isopropyl Alcohol,Cellulose Gum,Aroma,Hydroxyapatite*,Xylitol,Cetraria Islandica Extrac,Sodium Monofluoroposphate,Sodium Floride,Sodium Saccharin,Sodium Myristoyl Sarcosinate,Sodium Methyl Cocoyl Taurate,Sodium Benzoate,Phenoxyethanol,Benzyl Alcohol,CI 77891,CI 42090,Zawiera: Sodium Monofluorophosphate 0.4% (258 ppm F-), Sodium Fluoride 0.08% (362 ppm F-),*Actilux

Informacje dodatkowe

Pojemność: 75 ml
Podmiot odpowiedzialny: Coswell Innovatori Italiani
Trwałość od otwarcia: Trwałość po otwarciu - 12miesiąc/miesiące/miesięcy
Nazwa wymagana przez prawo: BlanX White Shock Pasta do zębów 75 ml