Gillette Satin Care

żel do golenia damski, 200 ml

19 99
DODANO
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Gillette Satin Care

Żel do golenia dla kobiet Gillette Satin Care Sensitive Aloe Vera Glide jest delikatnie perfumowany i został opracowany specjalnie z myślą o skórze wrażliwej. Zaawansowane składniki nawilżające zapewniają niesamowity poślizg maszynki, chroniąc wrażliwą skórę przed podrażnieniami po goleniu i pozostawiając miękką i satynową gładkość przy każdym goleniu. Dla jeszcze lepszego rezultatu stosuj w połączeniu z maszynkami Gillette Venus.
ID: 217838
Cena jednostkowa: 10,00 zł /100ml

Składniki

Aqua,Palmitic Acid,Triethanolamine,Isopentane,Glyceryl Oleate,Stearic Acid,Isobutane,Sorbitol,Hydroxyethylcellulose,Parfum,PEG-45M,Linalool,Benzyl Salicylate,Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder,Silica,Tocopherol,Lecithin,Ascorbyl Palmitate,Hydrogenated Palm Glycerides Citrate,CI 42090

Informacje dodatkowe

Pojemność: 200 ml
Metoda aplikacji: Do całego ciała
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C/122°F. Chronić przed dziećmi. 2,85% masowych zawartości jest łatwopalne.
Trwałość od otwarcia: 12 mies.
Testowany dermatologicznie: Nie
Nazwa wymagana przez prawo: Gillette Satin Care Sensitive Aloe Vera Glide Żel do golenia 200 ml