null

Dlaczego powinnam codziennie używać wkładek higienicznych?

Wkładki higieniczne, takie jak Discreet, zapewniają Ci uczucie świeżości każdego dnia, dlatego warto używać ich codziennie, aby beztrosko korzystać z życia. Będziesz miała to niezwykłe uczucie świeżości, ale nawet nie poczujesz wkładki!

Dlaczego uważamy, że wkładki Discreet są dla Ciebie najlepsze?

Aby wybrać odpowiednie wkładki higieniczne powinnaś przyjrzeć się następującym 3 cechom:

1.Cienkie i elastyczne - ponieważ używasz wkładek każdego dnia, nie chcesz czuć, że je nosisz. Supercienkie i elastyczne wkładki Discreet to świetny wybór dla uczucia wygody.

2. Oddychające - skóra musi oddychać – to superważne. Discreet to oddychające wkładki, które pomogą Ci czuć się świeżo nawet przez 12 godzin!

3. Jak się dopasowują - chcesz, aby Twoje wkładki dopasowywały się do każdego rodzaju bielizny i pozostawały na swoim miejscu. Dzięki ich 4 elastycznym strefom, z warstwą kleju na całej powierzchni, wkładki Discreet są zaprojektowane tak, aby dokładnie przylegały i dopasowywały się do każdego rodzaju bielizny przez cały dzień.

Discreet

9 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Wkładki, podobnie jak podpaski, powinny zapewniać komfort. Szeroki wybór wkładek sprawia, że każda kobieta może wybrać odpowiedni produkt dla siebie.

Dostosowane są również do różnych typów bielizny. Większość z nich charakteryzuje się także przyjemnym zapachem, a niektóre są tak cienkie i delikatne, że praktycznie ich nie poczujesz.