Discreet Normal

wkładki higieniczne, 100 szt./1 opak.

ID 290705

Poczucie czystości, świeżości i komfortu każdego dnia jest dla Ciebie wyjątkowo ważne? Mogą Ci je zapewnić bezzapachowe wkładki higieniczne Discreet Normal, których możesz używać codziennie – w szkole, w pracy, w domu czy na wakacjach.

Discreet Normal 000000000000290705 000000000000290705 Discreet Normal Higiena > Higiena intymna > Wkładki
13 99
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 199 zł
Gwarancja oryginalności

Przeczytaj więcej o Discreet Normal

Wkładki higieniczne Discreet Normal mają zaledwie 1 mm grubości, są więc bardzo cienkie i elastyczne – nawet nie wyczujesz ich pod ubraniem. Idealnie dopasują się do Twojego ciała. Ich specjalna struktura pozwoli Twojej skórze oddychać i ochroni ją przed podrażnieniami.

Wkładki higieniczne doskonale pochłaniają wilgoć, a to da Ci poczucie świeżości przez cały dzień. Ich wierzchnia warstwa jest miękka i delikatna dla skóry okolic intymnych. Wkładki pomogą Ci zachować większą higienę, a tym samym zmniejszą ryzyko wystąpienia infekcji.

Kartonowe opakowanie wystarczy Ci na długo, ponieważ wewnątrz znajduje się aż 100 sztuk wkładek higienicznych Discreet Normal. Po użyciu nie spłukuj wkładki w toalecie, tylko wrzuć do kosza na śmieci.

Przed złożeniem zamówienia zapoznaj się z informacjami o produkcie dostępnymi na Stronie Drogerii Hebe oraz – w miarę możliwości - skorzystaj również z innych źródeł informacji. Przed użyciem produktu zapoznaj się z opisem i oznakowaniem produktu na opakowaniu zewnętrznym (jeżeli jest dostępne) oraz na pojemniku a także z pozostałymi informacjami doręczonymi wraz z produktem.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 1 opak.

Metoda aplikacji: Nie spłukiwać w toalecie. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.

Opakowanie: Typ - Karton

Nazwa wymagana przez prawo: Discreet Normal Bezzapachowe wkładki higieniczne 100 sztuk

opinie klientów

0.0
Kupiłeś ten produkt?
Podziel się z innymi swoją opinią
Dodaj opinię
13 99
100% bezpieczne płatności
14 dni na zwrot
Darmowa dostawa od 199 zł
Gwarancja oryginalności