null

O MARCE PERFUM ELIZABETH ARDEN

Marka Elizabeth Arden buduje mocną pozycję kobiet, oferując im od 1910 roku zróżnicowane portfolio produktów, w tym niezawodną, opartą na nauce pielęgnację skóry, wyjątkowe zapachy i wielozadaniowe kosmetyki do makijażu.

Założycielka marki - Elizabeth Arden - legendarna innowatorka, wyprzedzała swoją epokę holistycznym podejściem do urody i opartą na technologii pielęgnacją - wartości te pozostają w centrum zainteresowania marki po dziś dzień.

Jako przedsiębiorca i założycielka własnej firmy, zanim jeszcze zdobyła (jako kobieta) prawo do głosowania, była gorącą orędowniczką kobiet. W słynnym geście podarowała czerwoną szminkę sufrażystkom, które przemaszerowały obok jej Red Door Salon & Spa przy 5 Alei w Nowym Jorku.

Dziś, dzięki rzeczniczce i ambasadorce Reese Witherspoon, legendarna marka z dumą kontynuuje misję Elizabeth Arden aby wzmocnić pozycję kobiet poprzez swoją platformę March On oraz zapewnić im luksusowe i niezwykle skuteczne produkty, w których wykorzystano przeszło 100-letnie doświadczenia i specjalistyczną wiedzę w dziedzinie spa. #TogetherWeMarchOn.

Co roku Elizabeth Arden wypuszcza na rynek nowe zapachy, które czarują kolejne pokolenia kobiet w ponad 120 krajach.

Elizabeth Arden

7 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Elizabeth Arden – ponad 100 lat kosmetyków dla kobiet

Elizabeth Arden już od 1910 roku wspiera mocną pozycję kobiet, oferując im zróżnicowane portfolio produktów – w tym niezawodną, opartą na nauce pielęgnację skóry, wyjątkowe zapachy i wielozadaniowe kosmetyki do makijażu.

Elizabeth Arden – kosmetyki i perfumy z misją

Marka jest obecnie dostępna w ponad 120 krajach i szczyci się tym, że wspiera dziedzictwo swojej założycielki – Elizabeth Arden. Ta legendarna innowatorka wyprzedziła swoją epokę holistycznym podejściem do urody i opartą na technologii pielęgnacją – wartościami, które pozostają w centrum zainteresowania marki po dziś dzień.

Marka solidarna z kobietami – historia Elizabeth Arden

Jako przedsiębiorca i założycielka własnej firmy, zanim jeszcze zdobyła (jako kobieta) prawo do głosowania, Elizabeth Arden była gorącą orędowniczką kobiet. W słynnym geście podarowała czerwoną szminkę sufrażystkom, które przemaszerowały obok jej Red Door Salon & Spa przy 5 Alei w Nowym Jorku.

Dziś, dzięki rzeczniczce i ambasadorce Reese Witherspoon, legendarna marka z dumą kontynuuje misję Elizabeth Arden.  Poprzez swoją platformę March On firma dąży do tego, by wzmocnić pozycję kobiet. Elizabeth Arden dostarcza swoim klientkom luksusowe i niezwykle skuteczne produkty, powstałe w oparciu o przeszło 100-letnie doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w dziedzinie spa.

Perfumy damskie Elizabeth Arden – zapachy dla silnych kobiet

Portfolio marki to przede wszystkim wyjątkowe perfumy Elizabeth Arden. Zróżnicowane, nowoczesne kompozycje zapachowe mają na celu dodawać energii, podkreślać kobiecą siłę i urodę, a także intrygować i pobudzać do działania.

Znajdziesz tu lekkie wody toaletowe o zapachach idealnych na co każdą okazję – na przykład relaksującą Elizabeth Arden Green Tea, czyli kompozycje inspirowaną naturalną zieloną herbatą. Ten ciekawy cytrusowy aromat doda Ci optymizmu i sprawi, że poczujesz się bardziej towarzyska i promienna.

Szukąsz perfum damskich Elizabeth Arden, które dodadzą Ci pewności siebie? Możesz sięgnąć po esencjonalne, luksusowe wody perfumowane z serii My 5th Avenue. Ten słynny zapach – jeszcze wyraźniej niż pozostałe kosmetyki marki Elizabeth Arden – przywołuje charakterystyczną energię najsłynniejszej ulicy w Nowym Jorku, gdzie znajduje się legendarny Red Door Salon.