Gillette Series Revital

żel do golenia, 200 ml

16 99
DODANO
od 59 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Gillette Series Revital

Wzmocnij skórę rewitalizującym żelem do golenia Gillette Series z zieloną herbatą, który zapewnia pełną ochronę przed podrażnieniami podczas golenia, pomagając zmniejszyć zacięcia, zaczerwienienie, pieczenie, szczypanie i uczucie ściągnięcia skóry. Gęsta, ochronna pianka chłodzi, aby wzmocnić i odświeżyć skórę wrażliwą podczas golenia. Ponadto formuła pianki została wzbogacona o intensywny, ziołowy zapach – orzeźwiający aromat, który sprawi, że będziesz gotowy na rozpoczęcie nowego dnia. Pokaż światu najlepszą wersję siebie dzięki żelowi do golenia Gillette Series – produktowi stworzonemu specjalnie dla mężczyzn przez markę żelu i pianki do golenia nr 1 na świecie.
ID: 414002
Cena jednostkowa: 8,50 zł /100ml

Składniki

Aqua,Palmitic Acid,Triethanolamine,Isopentane,Glyceryl Oleate,Stearic Acid,Isobutane,Sorbitol,Parfum,Hydroxyethylcellulose,Glycerin,PEG-45M,Benzyl Salicylate,Menthol,Hexyl Cinnamal,Limonene,Geraniol,Camellia Sinensis Leaf Extract,Silica,Tocopherol,Lecithin,Ascorbyl Palmitate,Hydrogenated Palm Glycerides Citrate,CI 42090

Informacje dodatkowe

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C/122°F. Chronić przed dziećmi. 3,3% masowych zawartości jest łatwopalne.
Nazwa wymagana przez prawo: Gillette Series Rewitalizujący żel do golenia dla mężczyzn, z zieloną herbatą, 200 ml