John Frieda Sheer Blonde

spray rozjaśniający do włosów blond, 100 ml

69 99
DODANO
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o John Frieda Sheer Blonde

Rozjaśnij swój blond nawet o półtora tonu. Wyjątkowa formuła uaktywnia się przy zastosowaniu produktu ze źródłem ciepła (suszarka, prostownica) i stopniowo rozjaśnia włosy już po 3-5 użyciach.
ID: 227826
Cena jednostkowa: 69,99 zł /100ml

Składniki

Aqua,Hydrogen Peroxide,Polysorbate 20,Parfum,Etidronic Acid,Sodium Hydroxide,Acetaminophen,Phosphoric Acid,Succinic Acid,VP/VA Copolymer,Hydrolyzed Keratin,Polyquaternium-47,Polyquaternium-55,Propylene Glycol,Vitis Vinifera Juice Extract,Chamomilla Recutita Flower Extract,Citrus Limon Fruit Extract,Helianthus Annuus Extract,Glycerin,Alcohol,PEG-40 Hydrogenated Castor Oil,Tocopherol,Vitis Vinifera Seed Extract,Salicylic Acid,Phenoxyethanol,Diazolidinyl Urea,Potassium Sorbate,Sodium Benzoate,Methylparaben,Propylparaben,Hexyl Cinnamal,Limonene,Linalool,CI 60730

Informacje dodatkowe

Top składniki: Keratyna
Pojemność: 100 ml
Podmiot odpowiedzialny: Oceanic S.A.
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: OSTRZEŻENIE: Zawiera nadtlenek wodoru. Zaprzestać używania w przypadku takich objawów jak suche włosy, łamanie się włosów, podrażnienie lub zaczerwienienie skóry. Niniejszy produkt w sposób trwały rozjaśni kolor włosów. Nie używać na włosach naturalnie brązowych lub o ciemnym odcieniu, intensywnie rozjaśnianych (o 4-8 odcieni) bądź włosach blond o odcieniu platynowym lub białym. Do użytku zewnętrznego, wyłącznie na włosach głowy. Nie stosować na odrostach o długości mniejszej niż 2,5 cm (jeden cal). Nie stosować na wrażliwej, podrażnionej lub uszkodzonej skórze głowy. Po użyciu natychmiast umyć ręce lub stosować odpowiednie rękawiczki. Unikać kontaktu z oczami i innymi wrażliwymi obszarami. Jeśli dojdzie do kontaktu, natychmiast przepłukać dużą ilością wody. Przechowywać pojemnik z dala od źródła ciepła i światła. Chronić pobliskie tkaniny przed spryskaniem. Trzymać z dala od dzieci. W przypadku połknięcia skontaktować się z lekarzem.
Działanie: Tonujące
Typ włosów: Odcienie blond
Nazwa wymagana przez prawo: John Frieda Go Blonder Spray rozjaśniający 100 ml