Profesjonalne odżywki do włosów

393 produkty

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie Sortuj Filtruj
Wyczyść filtry
Przyjazne środowisku
Kategorie
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Odżywka do włosów to kosmetyk, którego nie może zabraknąć na Twojej półce. Aby zadbać o swoje włosy jeszcze bardziej niż dotychczas, postaw na profesjonalne kosmetyki do włosów. Zapewnij swojej fryzurze opiekę jak w najlepszych salonach fryzjerskich, dzięki produktom takich marek jak Dessange, Mane’n Tail czy Hask.

Odżywki nawilżające do włosów

Włosy wysuszają się z wielu powodów – przez stylizację na gorąco, warunki atmosferyczne, suche powietrze w klimatyzowanych pomieszczeniach czy nieodpowiednią pielęgnację. Suche włosy są matowe, szorstkie, często się puszą i łamią. Odżywka do włosów suchych powinna więc przywracać włosom odpowiedni stopień nawilżenia i dostarczać składników odżywczych, które zapobiegną dalszej utracie wody. Ponieważ suche włosy często się plączą, taki kosmetyk musi ułatwiać ich rozczesywanie.

Profesjonalne odżywki do włosów zniszczonych i farbowanych

Włosy farbowane często są nie tylko przesuszone, ale także brakuje im składników odżywczych, a ich struktura jest zniszczona. Dotyczy to przede wszystkim włosów farbowanych na ciemne, mocne kolory oraz włosów rozjaśnianych. Fryzjerzy wiedzą, że o włosy po zabiegach koloryzujących trzeba dbać, dlatego stosują profesjonalne kosmetyki do włosów, takie jak odżywki Hask czy Dessange.

Odżywka do włosów farbowanych powinna nie tylko nawilżać i odżywiać kosmyki, ale także chronić kolor przed płowieniem. Z kolei odżywka do włosów rozjaśnianych ma za zadanie zapobiegać żółknięciu chłodnych tonów.

Profesjonalna odżywka wygładzająca włosy

Jeśli Twoje włosy nadmiernie się puszą, elektryzują i trudno Ci nad nimi zapanować, lekarstwem może być odżywka wygładzająca włosy. Jej zadaniem jest zamykanie łusek włosów i dostarczanie im substancji odżywczych. Dzięki temu Twoja fryzura będzie gładka, lśniąca i jedwabista.

Profesjonalne odżywki do włosów kręconych

Zadaniem odżywek do włosów kręconych jest okiełznanie fal i loków oraz podkreślenie ich naturalnego piękna. Stosując profesjonalne kosmetyki do włosów kręconych, sprawisz, że Twoja fryzura będzie sprężysta, a Twoje loki zachwycą każdego!

Masz jeszcze inne potrzeby? Poznaj wszystkie profesjonalne kosmetyki do włosów dostępne w Hebe i wybierz odżywkę dla siebie.