Kallos Milk

odżywcza maska do włosów, 1000 ml

14 79
DODANO
Tylko w Hebe! Ponad 1100 produktów w supercenach
od 79 zł po zalogowaniu
Ostatnie sztuki online
Produkt niedostępny online

Przeczytaj więcej o Kallos Milk

MILK ODŻYWCZA MASKA Z PROTEINAMI MLEKA   Kallos maska do włosów w kremie Kallos Milk z ekstraktem proteiny mlecznej. Dzięki zawartości pielęgnującej proteiny mlecznej dogłębnie odżywia i nawilża całą strukturę włosów.  Po zastosowaniu włosy stają się jedwabiste, lśniące, łatwe w rozczesywaniu i podatne na modelowanie.   Kallos KJMN Milk Maska: ·odżywia ·nawilża ·ułatwia rozczesywanie ·niweluje puszenie się włosów ·pięknie pachnie    Stosowanie: Stosujemy po umyciu, na wysuszonych ręcznikiem włosach. Po upływie 5 minut działania spłukać.
ID: 271170
Cena jednostkowa: 1,48 zł /100ml

Składniki

Składniki (INCI): Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Citric Acid, Propylene Glycol, Hydrolyzed Milk Protein, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Parfum, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone.

Informacje dodatkowe

Pojemność: 1000 ml
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa: Nie stosować w produktach dla dzieci poniżej 3 lat, Nie połykać, Spłukać dokładnie, Unikać kontaktu z oczami, Stosować zgodnie ze sposobem użycia, Chronić przed dziećmi, Chronić przed dostaniem się do ust i nosa dziecka, Nie stosować dla dzieci poniżej 3 lat
Trwałość od otwarcia: brak
Testowany dermatologicznie: NIE
Działanie: Odżywcze
Przeznaczenie: Dla kobiet i mężczyzn
Typ włosów: Do wszystkich rodzajów włosów
Nazwa wymagana przez prawo: KALLOS KJMN Maska do włosów odżywcza z proteinami mleka MILK 1000 ml