null

Kallos

38 produktów

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

  • Trafność wyszukiwania
  • Najpopularniejsze
  • Cena rosnąco
  • Cena malejąco
  • Nazwa produktu od A do Z
  • Nazwa produktu od Z do A
Trafność wyszukiwania
Kategorie
Filtruj
Sortuj

Hebe pokazuje Ci produkty w określonej kolejności („plasowanie"), opartej na historii Twoich wyszukiwań i zakupów, a także używanych przez Ciebie filtrach lub innych kryteriach. Dowiedz się więcej

Czytaj więcej

Kallos – wydajne kosmetyki do włosów z Węgier

Kallos Cosmetics to marka znana z kosmetyków do włosów i ciała pochodząca z Węgier. Od lat zachwyca klientki wysokiej jakości produktami w bardzo przystępnej cenie i dużych, wydajnych opakowaniach.

Marka Kallos najbardziej znana jest z szamponów i masek do włosów z serii KJMN, które charakteryzują się unikalnymi składnikami. Każda klientka ma pewność, że znajdzie w ofercie idealny produkt do swoich włosów. Kallos skrupulatnie dba o jakość produktów, która w przypadku kosmetyków do włosów tej marki jest na bardzo wysokim poziomie.

Maska do włosów Kallos – kultowy kosmetyk w przystępnej cenie

Najpopularniejszym produktem z asortymentu marki Kallos Cosmetics są cenione przez klientki maski do włosów. Niezawodne formuły, bazujące na różnych składnikach aktywnych, spełniają wymagania posiadaczek różnych typów włosów. Dzięki swojej gęstej konsystencji maski Kallos są niebywale wydajne – sprzedawane w opakowaniach o pojemności 250 ml lub 1 l wystarczają nawet na kilka miesięcy regularnej pielęgnacji. Kosmetyki Kallos o dużych pojemnościach są też często wybierane przez fryzjerów, którzy korzystają z nich na co dzień w swoich salonach.

Do najchętniej wybieranych produktów należy maska Kallos Keratin, przeznaczona do włosów suchych i zniszczonych. Skład tego kosmetyku bazuje na płynnej keratynie. To składnik aktywny o udowodnionej skuteczności, który doskonale regeneruje i wygładza. Dzięki temu pomaga w odbudowaniu dobrej kondycji włosów, np. po długotrwałym prostowaniu. 

Sprawdzone kosmetyki do włosów Kallos – popularne produkty

Inną często polecaną linią kosmetyków do włosów jest Kallos Latte. Maska proteinowa z tej serii zawiera cenne białka pozyskiwane z mleka. To krem odpowiedni do włosów potrzebujących regeneracji i odżywienia, na przykład po zabiegach fryzjerskich. Z kolei dla klientek chcących utrzymać idealny wygląd fryzury mimo częstego farbowania firma stworzyła nawilżające kosmetyki do włosów z serii Kallos Color. Oprócz popularnej maski w serii tej jest także szampon Kallos z filtrem UV chroniącym kolor.